Autori Tema: ~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~  (Lexuar 11624 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Me: Dhjetor 07, 2007, 10:39:31 MD »
Se di nese ju ka ndodhur ju po disa shprehje te mbeten ne mendje kur shikon filma. Nje antar e shkruan shprehjen dhe ai qe vjen me pas e gjen ca filmi eshte thene:


"Germo Tare germo qenin e ngordhur do te gjesh "
 
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 07, 2007, 11:47:56 MD nga angel_girl »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 08, 2007, 12:13:39 PD »
"PERBALLIMI'


TJETER


-EH  KANE  SHITUR  GOMERET  E  KANE  BLERE  BICIKLETA, E  KUSHEDI  CI  DUKET  VETJA

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 08, 2007, 01:03:11 PD »
zonja nga fshati
pohani e, hani hani ca ti beje drejtorit une qe eshte zemer mire ;D

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 08, 2007, 01:43:44 PD »
Lulekuqet mbi mure :D


 Gjino fikun gjinoooo ;D ;D
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 08, 2007, 06:28:53 PD »
peralle nga ekaluara

xha sadik.. automatik

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #5 Me: Dhjetor 08, 2007, 01:47:12 MD »
zonja nga fshatiZONJA  NGA  QYTETI  JO  NGA  FSHATIEH  TE  KISHA  CA  QERESTE    (POSEIDON  NUK  E  DI  XHA  SADIKUN)

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #6 Me: Dhjetor 09, 2007, 03:38:50 PD »
po kur kaluan gjermanet pse ekruajte koken........per respekt
(ne te njejtin )

tek ura

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #7 Me: Dhjetor 12, 2007, 01:50:11 MD »
ahahahaha  Tomka  dhe  shoket  e  tij


-me  ke  e  pe,  me  ate  me  xham  apo  me  ate  pa  xham.

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #8 Me: Dhjetor 13, 2007, 04:53:46 PD »
kapedani.......te pergjigja lart gabim......po te jap nje shprehje tjeter nga i njejti filem
ku vete moi e uruar,do thuash ti se jam lop une ,po moi po edhe gomari ixha shazos gomar ishte po gjermani.......Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #9 Me: Dhjetor 17, 2007, 12:16:41 MD »
UEEEEEEEEE  TANI  E  GJETA  ME  DUKET

"MENGJESE  LUFTE"  HAHAHAHAAHAHAH  ME  KETE  DIKU  DIKU  E  MARR  ME  MEND  CA  MOSHE  KE HAHAHAAHAHAA

NJE  TJETER

-VERA  ME  MOLLASIN  TE  MOS  PRESE,  PERSONI  NUK  ESHTE  PARAQITUR.


Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #10 Me: Dhjetor 17, 2007, 07:29:05 MD »
rrug te bardha(ariel filmat shqipetar i shikoi ne internet tek PORTOLI FIRAK jam i apasionuar pas ture)
do ta ther ktu...........jo ktu ne mes te sofres

Jashtë Linjë returns

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 12
 • Popullariteti: 0
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #11 Me: Dhjetor 21, 2007, 07:16:01 MD »
Se di nese ju ka ndodhur ju po disa shprehje te mbeten ne mendje kur shikon filma. Nje antar e shkruan shprehjen dhe ai qe vjen me pas e gjen ca filmi eshte thene:


"Germo Tare germo qenin e ngordhur do te gjesh "
 
SALI PORTOPAPA

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #12 Me: Janar 24, 2008, 12:03:41 PD »
peles i thon femres se kalit?--filmi???????

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #13 Me: Gusht 11, 2008, 03:40:39 MD »
Se di Meqe per kaq kohe se ka gjet kush po vej nje shprehje tjeter:


 "Ne mos njeri tjetri Melken do ma marre."
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
~~ Une shkruaj shprehjen Ti gjej filmin ~~
« Pergjigju #14 Me: Gusht 11, 2008, 07:49:57 MD »
zonja nga qyteti..... ;D


karafili nuk eshte vetem i imi shoku kadri eshte i te gjitheve ......
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!