Autori Tema: ^ Voto Çifitin më të bukur të forumit ^  (Lexuar 52633 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #75 Me: Shtator 16, 2010, 11:25:32 MD »
doncja futet si kamikaz pa rralle pa pyt fare [rlmao]

Hahhahahahahahha behemi cift Vissi,,,,vallai e mire jam tammam... [rlmao] [rlmao]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #76 Me: Shtator 16, 2010, 11:30:54 MD »
qe je e mire ate se ve ne dyshim, ik o donce se ma ke thy zemren njeher, sbehm qift me ty :P
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #77 Me: Shtator 16, 2010, 11:33:50 MD »
qe je e mire ate se ve ne dyshim, ik o donce se ma ke thy zemren njeher, sbehm qift me ty :P

Mire mire e di se Vagen e do ti... [cry1]...po deshe te bej cift me ate?!
[gjuha]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #78 Me: Shtator 16, 2010, 11:38:28 MD »
po ku ka si une edhe bleri jemi njesha shum large te tjerve  [teethsmile] [teethsmile]
dihet qe ne jemi cifti me i lezecem ;D dijm te pijm dhe nuk dehemi, dijm te behemi dj edhe pse nuk marrim vesh fare  nga muzika, jemi sexy kte se mohon njeri, jemi vipa kaluar vipave hahahahahaha lool lol jemi not married por pak te fejuar lol


Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #79 Me: Shtator 16, 2010, 11:44:20 MD »
qe je e mire ate se ve ne dyshim, ik o donce se ma ke thy zemren njeher, sbehm qift me ty :P

Mire mire e di se Vagen e do ti... [cry1]...po deshe te bej cift me ate?!
[gjuha]

vagabondes ja dhurova njeher zemren por isha vone, po ma bone kamikazen vallai ke neru veten donce  [teethsmile]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #80 Me: Shtator 16, 2010, 11:45:22 MD »
Kamikazja ka zene shefin n00b [laugh1] [laugh1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #81 Me: Shtator 16, 2010, 11:45:30 MD »
Sdo mend qe une me Brioshin. [cheesy1]  <kissing lips>

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #82 Me: Shtator 16, 2010, 11:46:36 MD »
Sdo mend qe une me Brioshin. [cheesy1]  <kissing lips>
po kush ta qenisi se   >:D  ehhh  si e kam doren ... matrapik e kam  [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #83 Me: Shtator 16, 2010, 11:47:36 MD »
Ta dhash voten choco...skishe asnje vote por bere dy..po ta dija do ja jepja snow  [shpulle] [shpulle] [laugh1] [laugh1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #84 Me: Shtator 16, 2010, 11:53:01 MD »
eshte edhe bleri me  xhonin me duket
nga ty na paska ardhur peshqeshi
shum flm ne dasmen tende  ishalla ;D ;D

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #85 Me: Shtator 16, 2010, 11:54:11 MD »
Kamikazja ka zene shefin n00b [laugh1] [laugh1]

gjithmn i fundit une, lere fare

qe neser do zgjohem me heret ne mengjes [laugh1]
 
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #86 Me: Shtator 17, 2010, 12:45:09 PD »
si po kalojne qiftet ketu  [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #87 Me: Shtator 17, 2010, 01:00:58 PD »
qiqa mi gra bequa me la
ose e lashe me mire
e corra emrin tim nga lista
jo per gje po bequa qe mbeti beqo e di po une e hangra i here sapunin per djathe  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #88 Me: Shtator 17, 2010, 01:04:34 PD »
got ban maj demek edhe ti qe je beqo lol  [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Voto Cifitin me te bukur te forumit
« Pergjigju #89 Me: Shtator 17, 2010, 01:05:32 PD »
Vallai Got me ka thene Vagja te ciftezoj me Beqon ...tha meqe eshte beqar akoma tha ka mundesi te jere me i siqerti nga te gjithe [laugh1] [laugh1] [laugh1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥