Autori Tema: Vjen Nje Moment Dhe...  (Lexuar 113035 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1350 Me: Korrik 09, 2013, 06:25:32 MD »
mbaron edhe tortura e provimeve te veres  <dance together> <dance together>
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1351 Me: Janar 23, 2014, 01:21:44 MD »
 [winningdance] ti je serisht vetvetja  pa  shabllonet  qe te diktohen  edhe pa imponimet  qe te detyrohen  [winningdance]
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1352 Me: Janar 25, 2014, 05:49:15 MD »
[winningdance] ti je serisht vetvetja  pa  shabllonet  qe te diktohen  edhe pa imponimet  qe te detyrohen  [winningdance]
Mos je dovorcuar gje  ;D

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1353 Me: Janar 25, 2014, 10:27:52 MD »
[winningdance] ti je serisht vetvetja  pa  shabllonet  qe te diktohen  edhe pa imponimet  qe te detyrohen  [winningdance]
Mos je dovorcuar gje  ;D
<kerce mbi tavoline> T'u thafte goja  [teasing]
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1354 Me: Shkurt 03, 2014, 12:06:57 PD »
....te bie truri ne qetesi saqe kam frike se jena msu me stres  [laugh1]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1355 Me: Shkurt 06, 2014, 09:47:18 MD »
Te vjen ndermend forumi edhe kthehesh per nje xhiro
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1356 Me: Shkurt 08, 2014, 12:12:26 PD »
Gjej celsin per te nastro 😊😍😚
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1357 Me: Shkurt 08, 2014, 10:03:42 MD »
. . . ke nje perceptim me te qarte te gjerave perqark teje  :)

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1358 Me: Shtator 07, 2014, 12:31:59 MD »
Dhe ja...kthehemi prap ke lagja vjeter :)

Jashtë Linjë Wait

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 14
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1359 Me: Shtator 07, 2014, 02:02:03 MD »
Forumi keq e me keq..

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1360 Me: Shtator 09, 2014, 02:49:24 MD »
i thua mendjes : Ik pilu  [teasing]
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1361 Me: Tetor 26, 2017, 05:25:21 PD »
Te derdhet qumshti
« Redaktimi i Fundit: Tetor 26, 2017, 05:47:14 PD nga vissi_kaze »
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë bobi 10

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: 3
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1362 Me: Shkurt 17, 2018, 11:42:19 PD »
,,,,,,,,,,,,vdesin forumet. :(

Asnje antar te Nastradini tani?

Jashtë Linjë Adiizo-la

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1363 Me: Nëntor 25, 2018, 10:07:13 PD »
dhe gjithcka duket njelloj.

G club