Autori Tema: Vjen Nje Moment Dhe...  (Lexuar 112813 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Me: Qershor 30, 2008, 04:45:14 MD »
Vjen Nje Moment Dhe me kap gripi...

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #1 Me: Qershor 30, 2008, 04:45:55 MD »
Vjen nje moment dhe ti do rritesh.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #2 Me: Qershor 30, 2008, 04:46:39 MD »
vjen nje moment dhe do takohem me mistrecen

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #3 Me: Qershor 30, 2008, 10:51:54 MD »
dhe do iki

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #4 Me: Korrik 01, 2008, 04:43:00 MD »
& jeta ndahet n'dysh

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #5 Me: Korrik 01, 2008, 04:45:45 MD »
DHE DO JEMI BASHKE

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #6 Me: Korrik 01, 2008, 04:47:45 MD »
dhe gjithcka duket njelloj

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #7 Me: Korrik 01, 2008, 04:48:38 MD »
dhe ne  do kercejm ;D

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #8 Me: Korrik 01, 2008, 04:49:29 MD »
DO VDESIM

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #9 Me: Korrik 01, 2008, 07:23:44 MD »
qe nuk duron dot as veten tende  O0

Jashtë Linjë arlinda

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #10 Me: Korrik 01, 2008, 10:29:55 MD »
dhe i harron  te gjitha ............

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #11 Me: Korrik 01, 2008, 10:35:11 MD »
dhe kupton qe jo cdo gje eshte ashtu sic duket...

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #12 Me: Korrik 01, 2008, 10:35:56 MD »
DHE DO VUAJ AKOMA ME SHUME....
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 05, 2008, 03:53:24 MD nga edlira »

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #13 Me: Korrik 01, 2008, 10:37:56 MD »
njerezit merziten shum shpejt pa ditur se punet e mira vijn avsh!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #14 Me: Korrik 02, 2008, 10:46:37 PD »
vjen 1 moment dhe thua : kush dreqin jam une ??