Autori Tema: Vjen Nje Moment Dhe...  (Lexuar 107114 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #60 Me: Korrik 13, 2008, 11:53:41 PD »
bej pak pushim edhe para ec O0 po presim ne ;)

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #61 Me: Korrik 13, 2008, 11:55:11 PD »
vjen nje moment dhe gjithe mundi per Shkup :(

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #62 Me: Korrik 13, 2008, 01:08:16 MD »
Vjen Nje Moment Dhe...dal

Jashtë Linjë salaria99

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 269
 • Popullariteti: 0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #63 Me: Korrik 13, 2008, 02:01:14 MD »
vjen nje moment e i thuaj ik se st dua me

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #64 Me: Korrik 13, 2008, 02:02:57 MD »
vjen nje moment e i thuaj ik se st dua me


Oree ti le pershtypje se qenke per fantazira....hehehhe

Vjen nje moment dhe martohesh :P

Jashtë Linjë arlinda

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #65 Me: Korrik 13, 2008, 03:07:09 MD »
e hum dikond qe nuk mund ta harrosh kurr

Jashtë Linjë salaria99

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 269
 • Popullariteti: 0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #66 Me: Korrik 13, 2008, 03:26:12 MD »
vje nje moment dhe ndiesh i lodhur

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #67 Me: Korrik 13, 2008, 04:48:18 MD »
vij un

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #68 Me: Korrik 13, 2008, 04:49:19 MD »
DHE ERDHI SHOFERI

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #69 Me: Korrik 13, 2008, 04:50:15 MD »
prsh edlira

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #70 Me: Korrik 13, 2008, 06:02:12 MD »
vjen nje moment dhe behet derrasa hekur!!!! :P
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #71 Me: Korrik 13, 2008, 06:18:58 MD »
vjen nje moment dhe behesh baba O0

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #72 Me: Korrik 13, 2008, 09:18:30 MD »
vjen nje moment dhe pasi behesh baba te iken mendja? ;D
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #73 Me: Korrik 13, 2008, 09:37:09 MD »
ore ti djal po me merzit pak sot ;) ;D

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #74 Me: Korrik 14, 2008, 09:17:13 PD »
ahhhahahahahah
epo je ber baba plako! ;)
...TE GJITH BIEN...