Autori Tema: Vjen Nje Moment Dhe...  (Lexuar 102968 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #45 Me: Korrik 06, 2008, 12:10:25 MD »
do iki n tirane...

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #46 Me: Korrik 08, 2008, 11:54:17 MD »
vjen nje moment dhe ti thua shyqyr
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë LoR

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 706
 • Popullariteti: 0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #47 Me: Korrik 08, 2008, 11:55:52 MD »
GAME OVER  >:(
Don't worry, be happy :)

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #48 Me: Korrik 08, 2008, 11:58:09 MD »
dhe e kupton qe je ne rrug te drejt vazhdo  :P
flmd per besimin tend ;D

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #49 Me: Korrik 09, 2008, 12:00:35 PD »
vjen nje moment dhe thua

kush po me ndjek
dhe kupton qe eshte arsyeja e jetes tende :P
sot u ndjekam shume filozofik
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #50 Me: Korrik 09, 2008, 12:01:42 PD »
1 moment qe te vjen mos e kthe se si dihet si vjen puna ;D

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #51 Me: Korrik 09, 2008, 12:03:56 PD »
vjen nje moment dhe une  i them blerindes
qe une nuk e kthej kurr nje moment
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #52 Me: Korrik 09, 2008, 12:06:26 PD »
dhe vjen momenti mbase te shperblen mbase jo, jetes si dihet ...

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #53 Me: Korrik 09, 2008, 12:07:56 PD »
vjen nje moment dhe nese nuk te shperblen
i thua vetes e mesova edhe dicka!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #54 Me: Korrik 09, 2008, 12:12:20 PD »
vetem 1 moment , kaq me duhet per te ndryshuar ciklin e jetes te perditshme plot me peripecira koti ;D

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #55 Me: Korrik 09, 2008, 12:15:46 PD »
vjen nje moment dhe i harron te gjitha
se keshtu eshte jeta

kur kupton qe ke harruar dicka te cilen nuk duhet ta harroje kurr
ateher te shtohet edhe nje peng me teper!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #56 Me: Korrik 09, 2008, 12:18:08 PD »
vjen 1 moment qe me pelqen ta lexoj erin sepse me flet si 1 shok qe vertet do doja ta degjoja  ;) ;D

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #57 Me: Korrik 09, 2008, 12:20:21 PD »
vjen nje moment dhe robi
kupton qe nuk eshte vetem ne kete bot qe ben nje luft te drejt

kur ka nevoj per mbeshtetje, i nevojitet nje person qoft ai edhe nga ata qe ska ber shume luft te madhe ne jet
mjafton te jet i drejt...
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #58 Me: Korrik 09, 2008, 12:25:47 PD »
vjen 1 moment dhe thua u lodha dua gjum :P te puc ti siper je shum i kendshem .. 

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #59 Me: Korrik 09, 2008, 08:16:10 PD »
Vjen Nje Moment Dhe...dhe u lodha