Autori Tema: Vjen Nje Moment Dhe...  (Lexuar 109881 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #15 Me: Korrik 02, 2008, 03:39:41 MD »
Vjen nje moment dhe qan gabimet qe ke bere....

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #16 Me: Korrik 02, 2008, 03:42:28 MD »
dhe iken prit tjetrin tani ;)

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #17 Me: Korrik 02, 2008, 07:26:14 MD »
do qaj...

Jashtë Linjë pasagjeri

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1119
 • Popullariteti: 0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #18 Me: Korrik 03, 2008, 04:07:25 PD »
ndihesh mire kur mendon te kaluaren por ne ankth kur se di cte pret ne te ardhmen lool ca frike kur mendo robi pleqerine po sa e tmerrshme kur paramendon vdekjen me  sy :P
Versuchen Ist Wert

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #19 Me: Korrik 03, 2008, 05:43:03 PD »
Vjen nje moment ...........kur te vijn mendt.........por ce do  :-\kan ik dhent
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #20 Me: Korrik 03, 2008, 08:09:10 PD »
Vjen Nje Moment Dhe...dashurohem...............

Jashtë Linjë arlinda

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #21 Me: Korrik 03, 2008, 02:50:40 MD »
dhe perfundon qdo gje

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #22 Me: Korrik 03, 2008, 02:52:51 MD »
 hapen dyert vet !

Jashtë Linjë arlinda

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 0
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #23 Me: Korrik 03, 2008, 02:58:15 MD »
vjen momenti dhe neser ia uroj dikujt  daten e lindjes  ........ heheheh

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #24 Me: Korrik 03, 2008, 03:04:55 MD »
mendon per te nesermen

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #25 Me: Korrik 03, 2008, 04:31:05 MD »
dhe shoferi te me thote care po thote tek tema tjeter

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #26 Me: Korrik 03, 2008, 04:35:34 MD »
 kujton vitet e adoloshences haahhaha nice nice

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #27 Me: Korrik 03, 2008, 04:36:36 MD »
dhe ti them ketij siper mjaft u talle

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #28 Me: Korrik 03, 2008, 04:37:36 MD »
i joti mishin ta ha po kocin ta ruan!!!!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Vjen Nje Moment Dhe...
« Pergjigju #29 Me: Korrik 04, 2008, 11:18:23 PD »
Vjen Nje Moment Dhe...dua te ha gjalle nje person