Autori Tema: VAZHDONI HISTORINE  (Lexuar 67441 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
VAZHDONI HISTORINE
« Me: Dhjetor 03, 2007, 10:21:43 MD »
 Nje  dite  te  bukur  vere  po  shetisja  bregut  te  detit. Ec  e  ec  kur  befas  me  zune  syte  ..................

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #1 Me: Gusht 29, 2010, 12:38:37 MD »
tek nje mam te bukur e cila ....
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #2 Me: Gusht 30, 2010, 12:12:35 PD »
what a fuck lol

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #3 Me: Gusht 31, 2010, 01:41:23 MD »
..me u martu apo do kalosh  gjith jetes bashkejetes ?? m'pyti nikla serioze dhe kaq......

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #4 Me: Gusht 31, 2010, 11:57:48 MD »
melodia aj aja bakllavaja  me pjatancen na zu belaja ;D..po c'te themi o gra, kallauzi qe shifet...;D

Jashtë Linjë jusi_light

 • Remember to say "I love u" while u can still be heard choose life!!!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 175
 • Popullariteti: -8
  • JETO MOMENTIN, MOS KOPJO TE SHKUAREN
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #5 Me: Shtator 05, 2010, 01:55:37 MD »
un ngela aty ke rona, ku pash dy bidona, ku ishte njona, qe hate makarona [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
AH ERA E LEHTE QE FRYN....VETMI, LIRI,LEHTESI, FRYMEMARRJA E VJETER E BOTES, VETEM UNE NJOH ZERIN TEND :)

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #6 Me: Shtator 06, 2010, 12:58:32 MD »
makarona me kec-up, goce vogl a ti fus nje cap, mjam mjam sa uri qe kam, gjith diten pa ngrene jam,   [tongue3]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #7 Me: Shtator 10, 2010, 10:05:26 MD »
seshte tema : hajde rimojm rimat ktu   [prankster]

do ja nisi njeri historise apo tja nis vete ?

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #8 Me: Shtator 10, 2010, 10:17:57 MD »
Duke lundruar ne net, dy zemra te copetuara se cterhiqen instiktivisht....kalojne kohe te tera ne bisedime dhe chatime & kur nje dite....
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #9 Me: Shtator 10, 2010, 10:24:20 MD »
dhe vjen  e nesermja........
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #10 Me: Shtator 10, 2010, 11:10:25 MD »
dhe ato 2 zemra ndjejne te terhiqen nga nj tj si cdo dite e pa kuptuar dejtohen drejt pc per ....

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #11 Me: Shtator 11, 2010, 08:20:29 MD »
...drejtohen drejt PC për të biseduar edhe sonte deri 4 natën  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao].... por papritur....

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #12 Me: Shtator 11, 2010, 08:29:45 MD »
...drejtohen drejt PC për të biseduar edhe sonte deri 4 natën  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao].... por papritur....

ikin drita edhe i fus nje sy gjume po as gjumi nuk me zinte se .......

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #13 Me: Shtator 11, 2010, 08:35:35 MD »
...drejtohen drejt PC për të biseduar edhe sonte deri 4 natën  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao].... por papritur....

ikin drita edhe i fus nje sy gjume po as gjumi nuk me zinte se .......
...as gjumi nuk më zinte se... isha mësuar që të flisja me të deri në 4 n'brëmje... [rlmao] [rlmao] [rlmao]... por pas disa qasteve veq kur.... 

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #14 Me: Shtator 11, 2010, 09:11:40 MD »
ikin dritat ne gjithe qytetin dhe pc fiket , vun cuni e vun goca ... dalin te dy drejt shetitores te perhumbur , kur ...