Autori Tema: VAZHDONI HISTORINE  (Lexuar 66990 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #75 Me: Shtator 24, 2010, 12:24:07 PD »
ore ku e shkrujta ate mesazhin une? ;D mos ngatrrova temen gje? lol

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #76 Me: Shtator 24, 2010, 12:25:28 PD »
ore ku e shkrujta ate mesazhin une? ;D mos ngatrrova temen gje? lol
??? ??? ??? ???

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #77 Me: Shtator 24, 2010, 12:26:17 PD »
paska qen 1 dashakeqse se s'ka mundsi ndryshe !!!
gjths.flm ...

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #78 Me: Shtator 24, 2010, 12:28:09 PD »
paska qen 1 dashakeqse se s'ka mundsi ndryshe !!!
gjths.flm ...
Qka eshte problemi Bleri!? Ke shkruar ketu dhe e ka hequr dikush ?

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #79 Me: Shtator 24, 2010, 12:32:21 PD »
ashtu me duket ;D

edhe  qe thua ti qe nuk the asgje..iku cuni me vrap ...


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #80 Me: Shtator 24, 2010, 12:34:36 PD »
...iku cuni me vrap, por vajza e cila ishte aq...... [teethsmile]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #81 Me: Shtator 24, 2010, 12:37:34 PD »
...iku cuni me vrap, por vajza e cila ishte aq...... [teethsmile]
e guximshme, e kapi prej leckash dhe i tha na ore nga iken ti..harrove nga eshte dera apo do nga ...loool

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #82 Me: Shtator 24, 2010, 09:51:59 MD »
......djali ktheu koken nga dritarja kur cte shihte....
      (ishin ne kat te pare)
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #83 Me: Shtator 25, 2010, 08:14:38 MD »
...kur cte shihte, vajza ishte....... [arrow]

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #84 Me: Shtator 25, 2010, 08:18:58 MD »
...kur cte shihte, vajza ishte....... [arrow]

 [whisteling] vajzen e kishte brenda ai; nga dritarja ka pa nje gje tj....?????

........ne dere troket nje mysafir i paftuar
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #85 Me: Shtator 25, 2010, 08:22:30 MD »
Kush jeni ju ? (pyet )..............

 

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #86 Me: Shtator 25, 2010, 08:23:32 MD »
... ata te habitur pergjigjen...   (SHY ende kjo historia qe e ke nisur ti!  [teethsmile])

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #87 Me: Shtator 25, 2010, 08:25:16 MD »
....."nuk po benin asgje te keqe".....dhe vajza vrap dhe tek dera........
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #88 Me: Shtator 25, 2010, 08:26:31 MD »
.........gjaku i shkoi ne fund te kembes kur pa .............

 

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #89 Me: Shtator 26, 2010, 10:59:36 MD »
....."gjete momentin ma te keq me u ngaterru"- ia kthen djali;
(dhe vajzes iu shkri gjaku nderkohe)

Dhe dera mbyllet perseri & perseri djali me vajzen vetem.....
If you belive in me, I`ll belive in you!