Autori Tema: VAZHDONI HISTORINE  (Lexuar 66990 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #60 Me: Shtator 17, 2010, 01:00:59 PD »
2B Continue....... [mrgreen] [mrgreen]
 [arrow]
« Redaktimi i Fundit: Shtator 17, 2010, 01:06:04 PD nga X-pIM GoLd »

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #61 Me: Shtator 17, 2010, 01:02:38 PD »
... thu ti po si them une ... un e kthej filmin mbrapsht e e coj gocen e huj ne prokurori se duhet te paguj kamerene  ehtyer   [teethsmile]

Jashtë Linjë IL PARADISO

 • COMUNQUE SIA QOMUNQUE VADA RICORDI,IMMAGINI,EMOZIONI CI APPARTENGANO E VIVONO DENTRO DI NOI!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3979
 • Popullariteti: 146
 • LA VITA E UN BRIVIDO CHE VOLA VIA
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #62 Me: Shtator 18, 2010, 08:15:56 MD »
goca meqenese nuk ka lek te paguj kameran e operatorit ,denoncon djalin per tentativ perdhunimi me dhune
dhe me demshperblimin e marr prej tij paguan demet materiale&ben nje udhetim ne maldive per tu qetesuar nga ........
Scegli il silenzio e le stelle


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #63 Me: Shtator 23, 2010, 11:16:39 MD »
...për tu qetësuar nga gjithë ajo që i kishte ndodhur..!!!

------------
Por ja sonte unë po e kthej nga pushimi, se mjaft ka pushu  [laugh1] [laugh1]..!!
..dhe ja duke u kthyer nga pushimi papritur.....  [arrow]

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #64 Me: Shtator 23, 2010, 11:27:27 MD »
.....papritur rastis balle per ballle me............
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #65 Me: Shtator 23, 2010, 11:43:32 MD »
.....papritur rastis balle per ballle me............
.....me djalin, i cili disa ditë më parë ia kishte bërë "kamerën e fshehur"! Dhe pa u menduar fare, vajza..... [teethsmile]  [arrow]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #66 Me: Shtator 23, 2010, 11:46:40 MD »
...ju  afrua  dhe....
e puthi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

(te gjithe kan menduar qe do ta godase, por jo!  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] )

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #67 Me: Shtator 23, 2010, 11:47:21 MD »
Por mbas puthjes, ajo mori pistoleten dhe ja drejtoi ne ball, me lot ne sy i thot, me vjen keq i dashur....

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #68 Me: Shtator 24, 2010, 12:07:42 PD »
..kur gjithcka shkon ne rregull, ka dicka qe nuk shkon ;D ..prandaj i dashur...

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #69 Me: Shtator 24, 2010, 12:09:36 PD »
...prandaj i dashur kujtohu edhe ti njeher qfar me ke bere mua para ca ditesh.....dhe BAAAAMMMMM!   [teethsmile]
------
Por..

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #70 Me: Shtator 24, 2010, 12:12:43 PD »
..por ne fakt buuum shkoi drejt ne tavan..dhe c'te shoh ;D...

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #71 Me: Shtator 24, 2010, 12:14:42 PD »
..por ne fakt buuum shkoi drejt ne tavan..dhe c'te shoh ;D...
....c'te shoh djali ishte ende para saj, por kete her djali....

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #72 Me: Shtator 24, 2010, 12:16:11 PD »
...po zgerdhihej ne menyre histerike, dhe po largonte revolen nga dora e saj..nderkohe kur..

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #73 Me: Shtator 24, 2010, 12:17:36 PD »
.... nderkohe kur  [woops] e puthi djali vajzen, dhe.....

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #74 Me: Shtator 24, 2010, 12:20:05 PD »
...dhe  ndjeu  se  ishte  lagur  i  teri  nga....  [laugh1]
Nga frika e "BAAAAMMMM"   [laugh1] [laugh1] [laugh1]
-----
dhe pastaj...