Autori Tema: VAZHDONI HISTORINE  (Lexuar 67442 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #45 Me: Shtator 13, 2010, 01:12:14 PD »
..u degju nje bombe qe shpertheu  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #46 Me: Shtator 13, 2010, 01:14:59 PD »
..u degju nje bombe qe shpertheu  [mrgreen]
.... [rlmao] [rlmao] [rlmao] dhe ja, ra Vagabonda dhe djali humbi dashurinë e tij.....!!! [mrgreen] [mrgreen] [rlmao] [rlmao] [rlmao] (po pse nuk shpike dicka tjeter po BOMBEN, bile ta kishe martuar djalin...!! [rlmao] [rlmao] )

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #47 Me: Shtator 13, 2010, 01:15:52 PD »
lol episodin tjeter  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #48 Me: Shtator 13, 2010, 01:17:13 PD »
..u degju nje bombe qe shpertheu  [mrgreen]
.... [rlmao] [rlmao] [rlmao] dhe ja, ra Vagabonda dhe djali humbi dashurinë e tij.....!!! [mrgreen] [mrgreen] [rlmao] [rlmao] [rlmao] (po pse nuk shpike dicka tjeter po BOMBEN, bile ta kishe martuar djalin...!! [rlmao] [rlmao] )
FUNDI I EPISODIT TË PARË....!!!  [mrgreen] [mrgreen]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #49 Me: Shtator 13, 2010, 01:18:39 PD »
Episodi i 2-te  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #50 Me: Shtator 13, 2010, 10:08:29 MD »
Episodi i 2-te  [mrgreen]
....Episodi i 2-të... fillon me Djalin i cili ishte shumë i frikësuar nga shpërthimi i bombës  [laugh1] [laugh1] ..! Por për fat të mirë nuk ishte lënduar, se kishte qenë më larg saj [teethsmile] [teethsmile] ......!!!! Vajza e cila ishte duke ikur, e dëgjoi shpërthimin dhe...... [teethsmile] [tongue3]

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #51 Me: Shtator 15, 2010, 10:02:47 MD »
.... vendosi te kthehet e te shikoje a kishte ik per lana djali apo jo!! [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #52 Me: Shtator 15, 2010, 10:05:51 MD »
...duke u kthyer vajza që të shikonte djalin, papritur...... [teethsmile]

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #53 Me: Shtator 15, 2010, 10:08:40 MD »
bie ne nje pusete pa kapak dhe.....  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #54 Me: Shtator 15, 2010, 10:10:39 MD »
bie ne nje pusete pa kapak dhe.....  [mrgreen] [mrgreen]
... [laugh1] ...dhe mundohet që të dilte nga aty..!! Por në ato momente djali.... [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #55 Me: Shtator 15, 2010, 10:26:54 MD »
....e kap per krahu dhe e terheq me dhune duke e vene me shpatulla pas murit.....  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #56 Me: Shtator 16, 2010, 09:10:50 MD »
....pasi që e nxori nga aty vajzën, djali i tha që.... [mrgreen]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #57 Me: Shtator 17, 2010, 12:41:00 PD »
.. kjo ishte loja   [teethsmile]   [rlmao] [rlmao] [rlmao]

vajza kuptoi qe ishte viktime e nje kamere gazmore dhe ..

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #58 Me: Shtator 17, 2010, 12:42:41 PD »
....dhe u nervozua aq shumë sa që.... [teethsmile]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #59 Me: Shtator 17, 2010, 12:53:52 PD »
thyu kameren e operatorit , ia rrasi cunit aktor me mikrofon ne kok ... u soll verdall nja 3 here .. u qetesu e astaj filloi te rregulloj floket qe te drejtonte surratin qe te dilte mire ne tv :P ... por perfundoi