Autori Tema: VAZHDONI HISTORINE  (Lexuar 62307 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #375 Me: Shtator 13, 2014, 08:30:01 MD »
Mos u bo merak, thjesht mos harro te na dergosh naj rroge shtes dhe kur ti dergosh me rekomando per ...

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #376 Me: Shtator 13, 2014, 08:38:00 MD »
Pa merak 2 rroga edhe pushimet te Paguara po me studentet duhet te sillesh eger [cheesy1]

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #377 Me: Shtator 17, 2014, 10:01:17 MD »
Varet kujt I thua eger si ti, se I bej un ato qe te ...

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #378 Me: Shtator 18, 2014, 07:52:28 MD »
ashtu me te lumte ja ngrite lart e me lart prestigjin unversitetit tone [cheesy1] [cheesy1] [cheers] [cheers] [cheers]

Jashtë Linjë leonard basha

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • djalishqiptar2015@yahoo.com
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #379 Me: Shkurt 28, 2015, 01:31:47 MD »
se nje dite ti do te jesh ne vendin tim

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #380 Me: Gusht 02, 2015, 12:11:03 MD »
Si nuk erdhi nje refugjate te na ftoj per kafe kete vit u prish dynjaja [teasing] [tongue3]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #381 Me: Shtator 15, 2015, 12:41:06 PD »
...ehhh na erdhi sexy got po nuk e takova dot  [embarrased1]

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #382 Me: Shtator 15, 2015, 09:32:32 PD »
 Po ka  mundesi  plot  me taku  miq e shok  [teasing]
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #383 Me: Shtator 15, 2015, 10:40:06 PD »
Po shkuam per shqiperi-serbi do takojme niklen 😃😃

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #384 Me: Shtator 15, 2015, 11:02:16 PD »
Cdo ndeshje jemi prezent Nikla sna begenis fare [cheesy1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #385 Me: Dhjetor 09, 2015, 10:18:07 MD »
Siu begenis se ka qen e zen me protestat e PD.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #386 Me: Dhjetor 14, 2015, 10:00:41 MD »
Edhe pd papritur erdhi ne pushtet [wc] [wc]