Autori Tema: VAZHDONI HISTORINE  (Lexuar 64482 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #30 Me: Shtator 12, 2010, 11:39:25 MD »
amgjia e atij momenti filloi te vinte ere ... pleraxhiu ishte nje gaxhi me sy jeshil , si ato indianet e filmave bollivudiane , kur djali hodhi veshtrimin drejt tij , e pa ne sy dhe kuptoi qe ishte shoku klodit .... vajza
(po kush është ky KLODI tash se? ahahahahahahha...) ....vajza u frikësua shumë nga sytë jeshil të gaxhiut dhe i iku nga krahët e djalit ashtu pa pritur..!!!  :D :D [tongue3] Dhe djali..... 

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #31 Me: Shtator 13, 2010, 12:41:28 PD »
..  dhe djali ngeli vetem per vetem me gaxhiun e ndjeu se dicka i levizi brenda vetes.... kishte kuptuar homoseksualitetin e tij .... [rlmao] .....  gaxhiu

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #32 Me: Shtator 13, 2010, 12:44:45 PD »
..  dhe djali ngeli vetem per vetem me gaxhiun e ndjeu se dicka i levizi brenda vetes.... kishte kuptuar homoseksualitetin e tij .... [rlmao] .....  gaxhiu
[rlmao] [rlmao] [rlmao]..... gaxhiu e pa se qka do ta gjente dhe ja mbathi me të katërtat, e harroj edhe kazanin...  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [tongue3] [tongue3]...kurse Djali ...... [tongue3] [tongue3] [tongue3]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #33 Me: Shtator 13, 2010, 12:46:49 PD »
..ngeli me duar ne xhepa  [mrgreen] dhe papritur...
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #34 Me: Shtator 13, 2010, 12:48:52 PD »
..ngeli me duar ne xhepa  [mrgreen] dhe papritur...
 [teethsmile] papritur e pa një kalimtar të rastit dhe djali ishte aq i eksituar sa që....... [tongue3] [grin1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #35 Me: Shtator 13, 2010, 12:49:37 PD »
..mendoi qe kalimtari ishte femer por... [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #36 Me: Shtator 13, 2010, 12:51:02 PD »
..mendoi qe kalimtari ishte femer por... [mrgreen]
.... [teethsmile] ...por doli se ishte......

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #37 Me: Shtator 13, 2010, 12:51:37 PD »
ishte sec na ishte...  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #38 Me: Shtator 13, 2010, 12:53:35 PD »
ishte sec na ishte...  [mrgreen]
... [mrgreen] i lodhur nga pritja të shikonte se cfar ishte, dhe më në fund doli që ishte.... [teethsmile]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #39 Me: Shtator 13, 2010, 12:56:47 PD »
...ishte dicka por qe nuk mund ta shikonte pasi i kishte hy dicka ne sy : provoi perseri te gjente kush ishte,dhe ishte..  [laugh1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #40 Me: Shtator 13, 2010, 01:00:43 PD »
...ishte dicka por qe nuk mund ta shikonte pasi i kishte hy dicka ne sy : provoi perseri te gjente kush ishte,dhe ishte..  [laugh1]
  [rlmao]..... (gjatë kohës kur po pastronte sytë, kalimtari iku..!!  [laugh1] ) ...dhe pa që nuk ishte askush, pas gjithë asaj pritje...!!  [rlmao] [rlmao] [rlmao] ..!! Por papritur.....

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #41 Me: Shtator 13, 2010, 01:02:25 PD »
lol hahhahha te fut friken kjo histori  [mrgreen]
 
Por papritur duke ecur neper rruget me trishtim...
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #42 Me: Shtator 13, 2010, 01:07:34 PD »
lol hahhahha te fut friken kjo histori  [mrgreen]
 
Por papritur duke ecur neper rruget me trishtim...
(hahahaahaha prej dashurisë doli Horror  [rlmao] [rlmao] [rlmao] )....!!!  [laugh1]....ndëgjoi një zë aq të frikshëm, sa që Djali harroj se për qka ishte aty  [teethsmile] [teethsmile]...!!! Dhe.....

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #43 Me: Shtator 13, 2010, 01:09:15 PD »
..me ka fjet truni lol  [mrgreen] sdi em shpik ma  [laugh1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #44 Me: Shtator 13, 2010, 01:11:22 PD »
..me ka fjet truni lol  [mrgreen] sdi em shpik ma  [laugh1]
... [laugh1] [laugh1] dhe pasi nuk dinte se qka të shpikte më VAGABONDA e la Djalin aty të frikësuar... [rlmao] [rlmao] ...!!! Dhe papritmas....