Autori Tema: VAZHDONI HISTORINE  (Lexuar 63235 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #15 Me: Shtator 11, 2010, 09:22:41 MD »
ikin dritat ne gjithe qytetin dhe pc fiket , vun cuni e vun goca ... dalin te dy drejt shetitores te perhumbur , kur ...
papritur rastesisht normalisht, cuditerisht takohen edhe...

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #16 Me: Shtator 11, 2010, 09:44:04 MD »
...edhe qendrojne duke pare nj tj ne sy per rreth 5 min ... asnje sben nje levizje , asnjeri sdi cte thoje  ...  pas aq shume muhabetesh fjalet ishin shterrur dhe u lane vend ...

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #17 Me: Shtator 11, 2010, 09:46:54 MD »
and than he kissed heeer, ashtu vrullshem, pa pritur edhe pa u menduar 2 here, ishte hera e pare qe..

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #18 Me: Shtator 11, 2010, 09:49:09 MD »
and than he kissed heeer, ashtu vrullshem, pa pritur edhe pa u menduar 2 here, ishte hera e pare qe..
..ishte hera e pare qe... keto dy ishin takuar pas shume e shume bisedash.... [tongue3] dhe....

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #19 Me: Shtator 11, 2010, 10:02:07 MD »
dhe  emocionet e asja puthjeje ishin aq te forta sa dhe qielli pushoi shiun dhe nxorri diellin , mas nje muji goca kishte ngel shtatzan dhe ne krye te 10 mujve lindi bebin me emrin : nastradini   [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #20 Me: Shtator 11, 2010, 10:04:00 MD »
ej snow u vonove gjysem ore vtm me postu ket mqafsh? po turp ste vje?

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #21 Me: Shtator 11, 2010, 10:07:05 MD »
dhe  emocionet e asja puthjeje ishin aq te forta sa dhe qielli pushoi shiun dhe nxorri diellin , mas nje muji goca kishte ngel shtatzan dhe ne krye te 10 mujve lindi bebin me emrin : nastradini   [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] dhe keshtu jetuan te lumtur...!!!  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
THE END...!!!

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #22 Me: Shtator 12, 2010, 11:48:13 PD »
Ishte njeher nje .........................

 

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #23 Me: Shtator 12, 2010, 12:45:27 MD »
.....një vajzë e cila ishte aq e bukur...dhe një ditë....... [tongue3]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #24 Me: Shtator 12, 2010, 12:46:27 MD »
... :D tu ec rruges takoi nje .......

 

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #25 Me: Shtator 12, 2010, 02:31:52 MD »
... :D tu ec rruges takoi nje .......
.....:D..... takoi një djalë,i cili filloj menjëherë që t'i shprehte dashurinë e tij që kishte për të!!!! Por në ato çaste...... :D :D :D

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #26 Me: Shtator 12, 2010, 03:53:24 MD »
ne ato caste vjen makina plerave te bashkise e duke derdhur kazanin ...

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #27 Me: Shtator 12, 2010, 07:29:18 MD »
.....u mallengjye nga ata te dy dhe pa mendje .........

 

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #28 Me: Shtator 12, 2010, 08:42:28 MD »
.....dhe pamendje i ra kazani nga dora...!!! [laugh1] Djali dhe vajza u trembën, dhe........

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #29 Me: Shtator 12, 2010, 11:01:13 MD »
amgjia e atij momenti filloi te vinte ere ... pleraxhiu ishte nje gaxhi me sy jeshil , si ato indianet e filmave bollivudiane , kur djali hodhi veshtrimin drejt tij , e pa ne sy dhe kuptoi qe ishte shoku klodit .... vajza