Autori Tema: vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale  (Lexuar 32704 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #90 Me: Shkurt 20, 2010, 12:02:24 PD »
..ta dredhin... [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #91 Me: Shkurt 20, 2010, 12:02:49 PD »
...alla grande ma...

Jashtë Linjë i miri

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 283
 • Popullariteti: 5
 • nje per te gjithe e te gjithe per nje!
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #92 Me: Shkurt 20, 2010, 12:04:28 PD »
i thone ata te huajt
nuk ka njerez te perkryer por vepra te perkryera!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #93 Me: Shkurt 20, 2010, 12:05:30 PD »
...belit... [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #94 Me: Shkurt 20, 2010, 12:06:05 PD »
...mos u rrotullo...

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #95 Me: Shkurt 20, 2010, 12:06:29 PD »
Luaje  luje   :D
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #96 Me: Shkurt 20, 2010, 12:07:31 PD »
..anej  knej... [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #97 Me: Shkurt 20, 2010, 12:09:08 PD »
doli uku perpara [rlmao]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #98 Me: Shkurt 20, 2010, 12:11:25 PD »
..dhe  hengri... [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #99 Me: Shkurt 20, 2010, 12:12:13 PD »
...shtate kecat por la...

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #100 Me: Shkurt 20, 2010, 12:12:31 PD »
..mamin e bukur... [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #101 Me: Shkurt 20, 2010, 12:15:19 PD »
...qe ta hante me vone ,,,se gjyshja e...

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #102 Me: Shkurt 20, 2010, 12:15:57 PD »
...Kesulkuqes  po...

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #103 Me: Shkurt 20, 2010, 12:17:10 PD »
i vinte per  gjum dhe ika  naten e mir  [flirt]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #104 Me: Shkurt 20, 2010, 12:18:22 PD »
...dhe u largu me hapat...