Autori Tema: vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale  (Lexuar 33064 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #15 Me: Tetor 27, 2009, 10:07:12 MD »

djeisha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #16 Me: Tetor 27, 2009, 10:07:52 MD »
djeisha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me ke..
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #17 Me: Tetor 27, 2009, 10:10:55 MD »

djeisha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me kermillen  [teethsmile]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #18 Me: Tetor 27, 2009, 10:21:26 MD »
djeisha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me kermillen cfre bete....
 
 
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #19 Me: Tetor 27, 2009, 10:37:45 MD »
djeisha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me kermillen cfre bete.... ??
Hapem  [rlmao]
 
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #20 Me: Tetor 27, 2009, 10:39:47 MD »

Dje isha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me kermillen cfre bete.... ??
Hapem nje shishe...
 

Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #21 Me: Tetor 27, 2009, 10:45:55 MD »

Dje isha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me kermillen cfre bete.... ??
Hapem nje shishe...
 

...birre...

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #22 Me: Tetor 27, 2009, 10:48:50 MD »


Dje isha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me kermillen cfre bete.... ??
Hapem nje shishe birre per te festuar..
 

Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #23 Me: Tetor 27, 2009, 10:49:25 MD »
ardhjen
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #24 Me: Tetor 27, 2009, 10:55:01 MD »

Dje isha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me kermillen cfre bete.... ??
Hapem nje shishe birre per te festuar ardhjen e...
 


Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #25 Me: Tetor 27, 2009, 11:03:45 MD »

Dje isha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me kermillen cfre bete.... ??
Hapem nje shishe birre per te festuar ardhjen e...

...Kasemit  nga  lufta  ne....

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #26 Me: Tetor 27, 2009, 11:04:33 MD »
Dje isha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me kermillen cfre bete.... ??
Hapem nje shishe birre per te festuar ardhjen e...


...Kasemit  nga  lufta  ne....irak
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #27 Me: Tetor 27, 2009, 11:06:59 MD »

Dje isha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me kermillen cfre bete.... ??
Hapem nje shishe birre per te festuar ardhjen e Kasemit  nga  lufta  ne irak ngaqe..
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #28 Me: Tetor 27, 2009, 11:12:42 MD »
....kishte  marre  dhe  dekorate  per....

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #29 Me: Tetor 27, 2009, 11:20:27 MD »


Dje isha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi bashke me kermillen cfre bete.... ??
Hapem nje shishe birre per te festuar ardhjen e Kasemit  nga  lufta  ne irak ngaqe kishte marre dhe dekorat per luftetari me...
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!