Autori Tema: vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale  (Lexuar 34405 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Me: Tetor 27, 2009, 11:28:41 PD »
eshte shume e thjeshte...une do shkruaj nje fjale dhe postusi pas meje nje fjale tjeter qe te ket kuptim...ne menyre qe te vazhdoje si tip fjalie !

Dje
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë missi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1384
 • Popullariteti: 57
 • Gjithcka tek Ty me pelqen $★★★★★? yll je
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #1 Me: Tetor 27, 2009, 11:58:05 PD »
dje isha...
misSi★&mis$ter★....??

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #2 Me: Tetor 27, 2009, 12:01:11 MD »
dje isha me...
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #3 Me: Tetor 27, 2009, 09:49:20 MD »
dje isha me miken....

Jashtë Linjë missi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1384
 • Popullariteti: 57
 • Gjithcka tek Ty me pelqen $★★★★★? yll je
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #4 Me: Tetor 27, 2009, 09:53:57 MD »
dje isha me miken time...
misSi★&mis$ter★....??

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #5 Me: Tetor 27, 2009, 09:54:16 MD »
Dje isha me miken time per te ngren nje pice ne....
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #6 Me: Tetor 27, 2009, 09:56:08 MD »

Dje isha me miken time per te ngren nje pice ne....piceri...

Jashtë Linjë missi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1384
 • Popullariteti: 57
 • Gjithcka tek Ty me pelqen $★★★★★? yll je
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #7 Me: Tetor 27, 2009, 09:57:16 MD »
Dje isha me miken time per te ngren nje pice ne....piceri...dhe...
misSi★&mis$ter★....??

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #8 Me: Tetor 27, 2009, 09:59:22 MD »

Dje isha me miken time per te ngren nje pice ne....piceri...dhe...pastaj...

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #9 Me: Tetor 27, 2009, 10:00:53 MD »

Dje isha me miken time per te ngren nje pice ne....piceri...dhe...pastaj...shkuam..
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë missi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1384
 • Popullariteti: 57
 • Gjithcka tek Ty me pelqen $★★★★★? yll je
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #10 Me: Tetor 27, 2009, 10:01:49 MD »
Dje isha me miken time per te ngren nje pice ne....piceri...dhe...pastaj shkuam deri..
misSi★&mis$ter★....??

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #11 Me: Tetor 27, 2009, 10:02:33 MD »
Dje isha me miken time per te ngren nje pice ne....piceri...dhe...pastaj shkuam deri..tek...
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë missi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1384
 • Popullariteti: 57
 • Gjithcka tek Ty me pelqen $★★★★★? yll je
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #12 Me: Tetor 27, 2009, 10:03:41 MD »
Dje isha me miken time per te ngren nje pice ne....piceri...dhe...pastaj shkuam deri..tek... nje
misSi★&mis$ter★....??

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #13 Me: Tetor 27, 2009, 10:04:33 MD »

Dje isha me miken time per te ngren nje pice ne....piceri...dhe...pastaj shkuam deri..tek... nje vend qe ishte
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
vazhdo fjaline duke shtuar vetem nje fjale
« Pergjigju #14 Me: Tetor 27, 2009, 10:04:51 MD »
djeisha me miken time per te ngrene nj pice ne piceri dhe pastaj shkuam der tek ....hamshor kasemi
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem