Autori Tema: Tani je ne... do doje te ishe...  (Lexuar 40599 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #75 Me: Nëntor 30, 2008, 12:15:44 PD »
Jam ne shpi do te doja te isha ne nje lokal me dike. [sad3]
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë AIMAR

 • klmn;lkm;lkm
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 148
 • Popullariteti: -1
  • me von
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #76 Me: Nëntor 30, 2008, 11:19:57 PD »
msn
leximi i tepert demton injorancen

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #77 Me: Nëntor 30, 2008, 11:53:01 MD »
Jam ne shpi do te doja te isha ne nje lokal me dike. [sad3]
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë flammableclea

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • Time is what we want most, but what we use worst.
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #78 Me: Dhjetor 01, 2008, 12:14:29 PD »
tani jam ne shtepi do doja te dilja perjashte...
“God bless thee; and put meekness in thy mind, love, charity, obedience, and true duty!”

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #79 Me: Dhjetor 01, 2008, 12:39:51 PD »
jam ktu ,dhe dua te jem atje ,ne atdheun tim :)

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #80 Me: Dhjetor 01, 2008, 12:47:40 PD »
jam me bythen ngrohte n'shpi dhe dua me bythen ne plazh

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #81 Me: Dhjetor 01, 2008, 12:50:48 PD »
jam me bythen ngrohte n'shpi dhe dua me bythen ne plazh
te te coi nje dallg nga deti ,te ftohesh bycen apo ke frigoriferin afer ;D :P

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #82 Me: Dhjetor 01, 2008, 12:56:52 PD »
jam me bythen ngrohte n'shpi dhe dua me bythen ne plazh
te te coi nje dallg nga deti ,te ftohesh bycen apo ke frigoriferin afer ;D :P
hihi me mire sille ate dallgen e detit te terbuar nga une :P

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #83 Me: Dhjetor 01, 2008, 01:07:43 PD »
mir po vetem hiq librin nga dora se do te ta njom ;D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #84 Me: Dhjetor 01, 2008, 01:11:20 PD »
 me mire sill pak zjarr qe ta djegesh fare,se ktu tek une moren trute era tym nga e lexuara hahaha

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #85 Me: Dhjetor 01, 2008, 01:21:34 PD »
une jame vetem per te te freskuar ,bulzat e djerses te ti kthei ne buleza uje deti,  krip per krip [teethsmile] [kiss3]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #86 Me: Dhjetor 01, 2008, 01:40:55 PD »
atehere do doja vertete te isha vetem 1 bulez deti ku  te pikoja diku ne mes te detit te kripur  :-* pacim :P

Jashtë Linjë andiii

 • Suprem Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1457
 • Popullariteti: 5
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #87 Me: Dhjetor 01, 2008, 02:02:43 MD »
jam ne forum www.nastradini.com
dote doja te isha ne Sweden.

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #88 Me: Dhjetor 01, 2008, 09:21:01 MD »
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #89 Me: Dhjetor 01, 2008, 09:22:08 MD »
ne shtepi vetem
 do doja te isha me ty [lovestruck]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(