Autori Tema: Tani je ne... do doje te ishe...  (Lexuar 38919 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #30 Me: Korrik 24, 2008, 11:20:51 PD »
Jam ne forum, dua te jem ne pishine... :)

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #31 Me: Korrik 24, 2008, 11:23:35 PD »
shkretetir doja te isha ne tiran O0

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #32 Me: Korrik 24, 2008, 12:33:08 MD »
tani je ne shpi do doaj te isha ne nje vend te qete dhe pa njerz...
dhe pa  pc

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #33 Me: Korrik 24, 2008, 11:30:14 MD »
Ne mendime...
do doja te isha ne 1 enderr...te bukur...

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #34 Me: Korrik 25, 2008, 12:31:42 PD »
tani ne shtepi te isha ne party
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #35 Me: Korrik 25, 2008, 08:34:11 PD »
tani jam ne shpi do doja te isha ne gjume

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #36 Me: Korrik 25, 2008, 02:17:33 MD »
Tani jam ne pune, do doja te isha ne krevat me nokun tim!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #37 Me: Korrik 27, 2008, 11:07:24 PD »
Tani je ne shpi... do doje te ishe...tek eri :-*

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #38 Me: Korrik 28, 2008, 08:06:32 PD »
Tani je ne pc ... do doje te ishe...ne gjume

Jashtë Linjë agjentja

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2299
 • Popullariteti: 1
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #39 Me: Gusht 01, 2008, 11:24:37 MD »
jam ne shpi


por do desha te isha me njeriun e zemres  :-* :-* :-*
mbi buze eshte nje puthje mbi shpirt eshte nje vetmi jam bota pa emer kur pran meje sje ti

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #40 Me: Gusht 02, 2008, 08:13:29 PD »
Tani jam ne shpi... do doja te isha ne tirane... :(

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #41 Me: Tetor 09, 2008, 04:08:50 MD »
tani jam ne kervat se nuk leviz dot po kisha qejf te dilja te boja nje xhiro me makine
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #42 Me: Tetor 09, 2008, 06:26:51 MD »
tani jam ne kanada do doja te isha ne elbasan per qef

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #43 Me: Tetor 09, 2008, 06:47:00 MD »
tani ne shpi do doja te isha prane njeriut te zemres.... :-* :-* :-*

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #44 Me: Tetor 10, 2008, 08:34:51 MD »
tani jam e smun ne kervat
do te doja te isha ne xhiro
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...