Autori Tema: Tani je ne... do doje te ishe...  (Lexuar 40627 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LoR

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 706
 • Popullariteti: 0
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #15 Me: Korrik 12, 2008, 11:37:55 MD »
tani jam ketu do te doja te isha atjee...  :P
Don't worry, be happy :)

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #16 Me: Korrik 12, 2008, 11:47:29 MD »
tani jam ne 2008 do doja te isha tek 1769 :P O0

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #17 Me: Korrik 13, 2008, 01:02:32 PD »
Jam aty ku s'dua te jem...
dhe dua te jem aty ku s'jam...


Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #18 Me: Korrik 13, 2008, 10:00:15 PD »
ne ps doja te isha ne prap ne ps

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #19 Me: Korrik 13, 2008, 10:43:06 PD »
jam ne shpi dhe doja te isha ne tirane

Jashtë Linjë morpheus

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2493
 • Popullariteti: 3
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #20 Me: Korrik 13, 2008, 11:01:17 PD »
tani jam ne shpi, do doja te isha duke q. ;D

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #21 Me: Korrik 13, 2008, 11:14:47 PD »
tani jam Lartee ... do doja te isha edhe me lartt ///// :P

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #22 Me: Korrik 16, 2008, 09:55:05 PD »
Tani je ne...shpi... do doje te ishe...ne gjume

Jashtë Linjë morpheus

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2493
 • Popullariteti: 3
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #23 Me: Korrik 16, 2008, 10:21:12 PD »
tani jam ne pune >:(
do doja te isha ne plazh :D

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #24 Me: Korrik 16, 2008, 11:59:01 PD »
tani jam te agja..
doja te isha te daja.. :P

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #25 Me: Korrik 23, 2008, 05:57:05 MD »
jam shpi do doja te isha tek shoqa

Jashtë Linjë anna_it

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 120
 • Popullariteti: 0
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #26 Me: Korrik 23, 2008, 06:08:52 MD »
jam ne it,do te doja te isha ne shqip  >:(

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #27 Me: Korrik 23, 2008, 08:33:18 MD »
Jam ne banese...dua te jem tek mami...
 

Jashtë Linjë morpheus

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2493
 • Popullariteti: 3
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #28 Me: Korrik 23, 2008, 08:36:31 MD »
tani jam ne zyre do doja te isha ne lokal ;D

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Tani je ne... do doje te ishe...
« Pergjigju #29 Me: Korrik 23, 2008, 10:31:47 MD »
jam ne shpi doja te isha jashte