Autori Tema: Shprehje...  (Lexuar 13705 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #60 Me: Maj 22, 2009, 08:03:45 MD »
Superpozimi eshte te kendosh me regjistrim jo live.

jeta

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #61 Me: Maj 23, 2009, 08:47:51 PD »
jeeta duhet jetuar


orar
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #62 Me: Maj 23, 2009, 11:13:40 PD »
Oraret jane kohe e limitizuar per te bere dicka.

Sinqeritet.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Shprehje...
« Pergjigju #63 Me: Maj 23, 2009, 11:15:11 PD »
Sinqeriteti  eshte  thelbi  i  nje  maredhenie  te  qendrueshme.


virtyt

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #64 Me: Maj 23, 2009, 11:16:19 PD »
femija eshte virtyti i dashurise prinderore
provim
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #65 Me: Maj 23, 2009, 11:21:33 PD »
Provimi eshte prova e njohurive dhe e emocioneve.

Reaksion

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #66 Me: Maj 23, 2009, 11:54:15 PD »
reaksioni ndodh

4
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #67 Me: Maj 23, 2009, 01:18:08 MD »
4 eshte numri i ngelseve ne shkolle.

preference

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #68 Me: Maj 24, 2009, 10:05:14 PD »
preference ka kushdo ne jeteEkonomi [undecided1] [undecided1] [undecided1]
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #69 Me: Maj 24, 2009, 10:38:29 PD »
Ekonomia eshte dege e preferuar per ditet e sotme.

Mjekesia

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #70 Me: Maj 24, 2009, 12:32:54 MD »
une do ndjek degen e mjkesise pasi do behm gjenegologSport
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #71 Me: Maj 24, 2009, 07:29:54 MD »
Sporti mban trupin ne forme.

basketboll

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Shprehje...
« Pergjigju #72 Me: Maj 25, 2009, 12:37:03 PD »
Zhvillim i trupit


Lartesi
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #73 Me: Maj 25, 2009, 09:52:28 PD »
nga trampolina posht ka shume lartesi

i dashuruar


JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #74 Me: Maj 25, 2009, 02:03:04 MD »
Nje i dashuruar jeton me shume se nje njeri pa dashuri.

Dileme