Autori Tema: Shprehje...  (Lexuar 13703 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë edge

 • Kill them with kindness :)
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 65
 • Popullariteti: 1
 • Don't let anyone EVER dull your sparkle!
  • albaniasite.net
Shprehje...
« Pergjigju #45 Me: Maj 18, 2009, 05:37:47 PD »
Femija punetor mallin e ve vete, femija dembel humb edhe mallin e babes


cmenduri

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #46 Me: Maj 18, 2009, 08:19:29 PD »
cmenduria eshte futur te shqiptaret(te disa)PO
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Shprehje...
« Pergjigju #47 Me: Maj 18, 2009, 09:42:40 PD »
Shprehje pohuse


Takime
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #48 Me: Maj 18, 2009, 10:06:24 PD »
takim ne ndermarrjeZyre
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #49 Me: Maj 18, 2009, 02:03:10 MD »
Neper zyra behen cmendurira.

Legjende

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #50 Me: Maj 18, 2009, 04:25:39 MD »
Legjenda jane ne te shkuaren
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #51 Me: Maj 18, 2009, 07:38:47 MD »
harroi ky fjalen ok po e jap une

tension

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #52 Me: Maj 19, 2009, 08:45:50 MD »
ne tirane ka tension


i forte
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #53 Me: Maj 19, 2009, 10:02:10 MD »
Me mire nje trup' i dobet dhe i forte se nje trup i shendoshe dhe i dobet.

REAGIM

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #54 Me: Maj 19, 2009, 10:07:25 MD »
reagim i shpejte

revolucion
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #55 Me: Maj 19, 2009, 10:08:16 MD »
Revolucioni i mendimit eshte me i forte se ai i dhunes.

SIMETRIKE

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #56 Me: Maj 19, 2009, 10:10:28 MD »
drejtez simetrike ne mat.
Extreme
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #57 Me: Maj 19, 2009, 10:12:23 MD »
Sportet extreme jane terheqese.

NDIKIMI

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Shprehje...
« Pergjigju #58 Me: Maj 20, 2009, 09:34:54 PD »
Ndikimi mbi gjithcka


PARTY
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Shprehje...
« Pergjigju #59 Me: Maj 20, 2009, 11:48:41 PD »
Dua te shkoj ne party.

superpozim