Autori Tema: Shes :  (Lexuar 56588 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Shes :
« Pergjigju #75 Me: Shtator 16, 2008, 12:30:45 PD »
mbahe te qeshuren se te duhet shit merzitjen


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Shes :
« Pergjigju #76 Me: Shtator 16, 2008, 01:00:21 PD »
Shes BERATSIN -NL me kg sa ra nga ballkoni
se deshte me shpetu 1 mace. :P
shitem te ter se mos mban ndonje gje per vete:P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Shes :
« Pergjigju #77 Me: Shtator 16, 2008, 01:02:17 PD »
Shes BERATSIN -NL me kg sa ra nga ballkoni
se deshte me shpetu 1 mace. :P
shitem te ter se mos mban ndonje gje per vete:P
HHAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AHAHHAAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
SE ME VDIQEN KTA

PO MSHISNI DHE MU PRA PO MVENI NOI CMIM T ARSYESHEM PER  MU T PAKTEN HA
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Shes :
« Pergjigju #78 Me: Shtator 16, 2008, 01:04:09 PD »
gotika vendimi jut nuk meret parasysh se je ne gjendje te dehur se kemi hall mos behesh pishment kur te del pija dhe kush te mbledh neper njerzit qe te kemi shitur :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Shes :
« Pergjigju #79 Me: Shtator 16, 2008, 01:08:02 PD »
gotika vendimi jut nuk meret parasysh se je ne gjendje te dehur se kemi hall mos behesh pishment kur te del pija dhe kush te mbledh neper njerzit qe te kemi shitur :P
O LAL PO PRANEJ T THASH ME CMIM TARSYSHEM QE TU VETBLIJA
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Shes :
« Pergjigju #80 Me: Shtator 16, 2008, 10:48:49 MD »
shes lloje te ndryshme drogash :D :D :DJashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Shes :
« Pergjigju #81 Me: Shtator 17, 2008, 02:22:47 PD »
shes lloje te ndryshme drogash :D :D :D
trafikant...nuk te vjen zor?
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Shes :
« Pergjigju #82 Me: Shtator 17, 2008, 09:59:58 PD »
shes arm te gerdecit  ;D ;DJashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Shes :
« Pergjigju #83 Me: Shtator 17, 2008, 12:38:48 MD »
ado ca prodhimi jan dhe ca kalibri me e vogla gjeri te me e madhja, ma be nji list dhe cmimet :P

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Shes :
« Pergjigju #84 Me: Shtator 17, 2008, 01:18:54 MD »
patatina,molto,mini molto dhe fara kungulli  ;D ;D ;D

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Shes :
« Pergjigju #85 Me: Shtator 20, 2008, 04:02:45 MD »
patatina,molto,mini molto dhe fara kungulli  ;D ;D ;D
SA ME KA SHKU MENJA PER FARA KUNGULLI,SA E KE KILEN?
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Shes :
« Pergjigju #86 Me: Shtator 20, 2008, 10:31:28 MD »
shes simite bugace e byrek me gjis hahahahahaJashtë Linjë uccelini

 • littel girl
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 733
 • Popullariteti: 0
 • I am the best
Shes :
« Pergjigju #87 Me: Shtator 20, 2008, 11:31:52 MD »
tel se du me ble nje tjeter hahaha
Nuk deshiroj qe te behem me e mire se askush por dua qe cdo dite te behem me e mire se ajo qe isha dje!!!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Shes :
« Pergjigju #88 Me: Shtator 21, 2008, 12:07:00 PD »
SHES  JASTEQE,  DYSHEK,  JORGANE, KUSH  DO  ME  FLEJT  REHAT  TASHTI   ;D ;D

Jashtë Linjë flori the killer

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 733
 • Popullariteti: 1
 • xXx
Shes :
« Pergjigju #89 Me: Shtator 21, 2008, 12:09:45 PD »
o ariel po i mora te gjithe do me besh i cike ulje?
KISS......  KISS ..........