Autori Tema: Shes :  (Lexuar 57312 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Shes :
« Pergjigju #450 Me: Maj 19, 2010, 05:06:28 MD »
energie  <dance together>
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Shes :
« Pergjigju #451 Me: Maj 19, 2010, 05:11:21 MD »
energie  <dance together>
Sa kushton se ngela duke ble pije energjike  [mrgreen]

Shes  [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] stresin e ksaj periudhe dhe Gratis po e deshet ;D

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Shes :
« Pergjigju #452 Me: Maj 19, 2010, 05:14:35 MD »
energie  <dance together>
Sa kushton se ngela duke ble pije energjike  [mrgreen]

Shes  [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] stresin e ksaj periudhe dhe Gratis po e deshet ;D

e mire
ty po ta jap falas se sdua ta kembej me stresin tend boll kam pasur vete  :D
degjo mua
mbylle faqen e forumit dhe hiqe nga mendja
hap pak muzike tek youtube dhe shko futi i dush...
dil nga dushi me buzeqeshje qe ti besh pak stervitje muskujve te fytyres...
mendo pozitivish vetem pozitivisht
thuaj vetes qe tani do mesosh mire e mire dhe neser do ja hedhesh shkelqyeshem ne provim......
edhe energjia ime qe ta dergoj me telepati dfhe je OK [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Shes :
« Pergjigju #453 Me: Maj 19, 2010, 05:15:58 MD »
energie  <dance together>
Sa kushton se ngela duke ble pije energjike  [mrgreen]

Shes  [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] stresin e ksaj periudhe dhe Gratis po e deshet ;D

e mire
ty po ta jap falas se sdua ta kembej me stresin tend boll kam pasur vete  :D
degjo mua
mbylle faqen e forumit dhe hiqe nga mendja
hap pak muzike tek youtube dhe shko futi i dush...
dil nga dushi me buzeqeshje qe ti besh pak stervitje muskujve te fytyres...
mendo pozitivish vetem pozitivisht
thuaj vetes qe tani do mesosh mire e mire dhe neser do ja hedhesh shkelqyeshem ne provim......
edhe energjia ime qe ta dergoj me telepati dfhe je OK [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
[excited] [excited] [excited] [excited] [excited]
Sa me mungonin keshillat e tua  [sad1] [sad1]
Ika tani te puth shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume ne dark nje pushim tjeter  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] Ishalla je dhe ti  [bestfriends]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Shes :
« Pergjigju #454 Me: Maj 19, 2010, 05:18:12 MD »
energie  <dance together>
Sa kushton se ngela duke ble pije energjike  [mrgreen]

Shes  [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] stresin e ksaj periudhe dhe Gratis po e deshet ;D

e mire
ty po ta jap falas se sdua ta kembej me stresin tend boll kam pasur vete  :D
degjo mua
mbylle faqen e forumit dhe hiqe nga mendja
hap pak muzike tek youtube dhe shko futi i dush...
dil nga dushi me buzeqeshje qe ti besh pak stervitje muskujve te fytyres...
mendo pozitivish vetem pozitivisht
thuaj vetes qe tani do mesosh mire e mire dhe neser do ja hedhesh shkelqyeshem ne provim......
edhe energjia ime qe ta dergoj me telepati dfhe je OK [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
[excited] [excited] [excited] [excited] [excited]
Sa me mungonin keshillat e tua  [sad1] [sad1]
Ika tani te puth shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume ne dark nje pushim tjeter  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] Ishalla je dhe ti  [bestfriends]
Ciao embelsire,,,shpresoj te jem dhe ne darke po te jem mire se jam cik me grip kto kohe
po do gjej kohen patjeter...ndoshta dhe rri ulu ngrihu si gjithmone  :D
mos mu pergjigj me tani
mirupafshim dhe kurajo e me mendje te msimet e [battingeye] [bestfriends]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Shes :
« Pergjigju #455 Me: Maj 19, 2010, 05:38:18 MD »
Shes bebet ne firm te brikenes!

sa do ti te ti shes?

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Shes :
« Pergjigju #456 Me: Maj 19, 2010, 10:49:20 MD »
Shes bebet ne firm te brikenes!

sa do ti te ti shes?

Falas, sepse i bej copy dhe paste ne PC!


Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Shes :
« Pergjigju #457 Me: Maj 19, 2010, 11:04:02 MD »
Shes bebet ne firm te brikenes!

sa do ti te ti shes?

Falas, sepse i bej copy dhe paste ne PC!
pa lek e?

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Shes :
« Pergjigju #458 Me: Maj 19, 2010, 11:48:56 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Shes :
« Pergjigju #459 Me: Shkurt 25, 2012, 03:15:04 MD »
Shes nje tregim qe kam degjuar ne radio:
   -Njeri kishte nje biciklete te vjeter ,,, por shume te vyer. Nje dite e le diku e kur kthehet nuk e gjen me aty. Kthehet ne shtepi i deshperuar . E ema e pyet:- Pse je kaq i nxire ne fytyre ,,,c'te ka ndodhur ?
Ai i tregon c'i kish ndodhur duke i thene :- S'me behet vone pse me kane vjedhur bicikleten ,,, tek e fundit ishte nje vjetersire e tere por vetem se e kisha te shenjte ishte dhurate e gjyshit per mua ...(gjyshi tashme i vdekur).
E ema ia kthen:- Mos u shqeteso per asgje ,,, po te zbuloj nje sekret . Gjyshi yt ate biciklete e kishte vjedhur ,,, ndoshta kjo eshte arsyeja qe ajo u kthye tek i zoti ...:)

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Shes :
« Pergjigju #460 Me: Shkurt 26, 2012, 08:07:41 MD »
shes peshkaqenin [cheesy1]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Shes :
« Pergjigju #461 Me: Shkurt 27, 2012, 06:33:41 MD »
Nje pale bizhama qe mi kane bere dhurate per Christmas. Jan te pa perdorura  [tongue3]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Shes :
« Pergjigju #462 Me: Shkurt 27, 2012, 06:45:46 MD »
tharsen e flokve te avatarit [cheesy1]

Jashtë Linjë medidauti

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Shes: Canon 550d 18-55mm - 50mm 1.8 Lens
« Pergjigju #463 Me: Prill 08, 2013, 12:34:16 PD »
Shes aparatin profesional Canon 550D (18 megapixel) me objektivin e vet EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 IS II edhe me nje objektiv ekstra 50mm 1.8f Po ashtu xhiron ne 1080p FULL HD. Po ashtu vjen canta Cullmann, dhe nje memory catel 8GB Aparati eshte shum pak i perdorum, eshte ble ne gjermani MEDIAMARKET.

Fotografite origjinale te tij mundemi mi pa ketu http://www.shpalljeditore.com/sq/shes/foto-aparat--kamera-61/canon-550d-18-55mm-50mm-1-8-lens-157.

Vetem bleres serioz.

Faleminderit