Autori Tema: PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E  (Lexuar 10561 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #60 Me: Nëntor 17, 2010, 07:38:48 MD »
Loqk!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #61 Me: Tetor 23, 2017, 08:56:22 MD »
Malesore  [prankster]

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #62 Me: Tetor 26, 2017, 05:04:52 PD »
Cun i rregullt
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Giacosmos

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #63 Me: Mars 25, 2019, 10:05:16 PD »
Recommended the development of sites add even more great success.