Autori Tema: PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E  (Lexuar 10041 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #30 Me: Shtator 24, 2010, 12:50:07 PD »
Mistrece-karakter i forte
Mystica-e dashur,e qeshur
Dark-e ndjeshme
Nikla-unike si person
Korabi-flori
Crys-me mungon
Minatori-simpatik,edhe barist
Peqinsja-e embel
Secyrity-njeri per ze mbari
vissi-macja e mire e forumit
Bertushi-romantik
Gotika-e shoqerueshme
Ariel-mom super
Amelia-lozonjare
Donche-bukuroshe
Qapkeni-djal ok
Sheqerka-sy bukur
Zooiiiiiiii-qesharke  [smiley1]
Shy girl-serioze
Shoferi-king
Paradiso-i mireeeee
Belti-i shkathet
Bleri-super
Moon-misterioze
Iness-e zgjuar
N00b-serioz
Luxor- [smiley1]
Coko-cokollate krejt
Quku-naq shkodre
.............
kam harru edhe te tjere por kaq mbajta mend


 [smiley1]
Po un ku jam'? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?  [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1]  [sad1] [sad1] [sad1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #31 Me: Shtator 24, 2010, 12:51:18 PD »
bohan-rimues rimash fantastik
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #32 Me: Shtator 24, 2010, 01:28:16 PD »


vagabonda-e sinqerte si zemra e mbeses sime [kisss2]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #33 Me: Shtator 24, 2010, 01:29:19 PD »


vagabonda-e sinqerte si zemra e mbeses sime [kisss2]

 [kisss2] [kisss2] flm
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #34 Me: Shtator 24, 2010, 01:43:45 PD »
vagabonda-kujtim i kendshem ne netet pa gjume
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #35 Me: Shtator 24, 2010, 01:46:51 PD »
vissi-simpatik ne shpirt
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #36 Me: Shtator 24, 2010, 02:18:20 MD »
vissi-  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë EmoNa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5246
 • Popullariteti: 113
 • Lose yourself in Love.♥
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #37 Me: Shtator 24, 2010, 02:49:11 MD »
........Veqant
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #38 Me: Shtator 24, 2010, 04:20:29 MD »
ARIEL My best MoM
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Peqinsja_Omel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3949
 • Popullariteti: 81
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #39 Me: Shtator 24, 2010, 04:37:35 MD »
Mistrece-karakter i forte
Mystica-e dashur,e qeshur
Dark-e ndjeshme
Nikla-unike si person
Korabi-flori
Crys-me mungon
Minatori-simpatik,edhe barist
Peqinsja-e embel
Secyrity-njeri per ze mbari
vissi-macja e mire e forumit
Bertushi-romantik
Gotika-e shoqerueshme
Ariel-mom super
Amelia-lozonjare
Donche-bukuroshe
Qapkeni-djal ok
Sheqerka-sy bukur
Zooiiiiiiii-qesharke  [smiley1]
Shy girl-serioze
Shoferi-king
Paradiso-i mireeeee
Belti-i shkathet
Bleri-super
Moon-misterioze
Iness-e zgjuar
N00b-serioz
Luxor- [smiley1]
Coko-cokollate krejt
Quku-naq shkodre
.............
kam harru edhe te tjere por kaq mbajta mend


 [smiley1]
naqe vec e embel mi?????

vaga shpirt njeriu  [smiley1]
K-am deshire lehte te perqafoj,
l-erem te dua dua ashtu sic te dashuroj,
e-esht shum e veshtire pa Ty te jetoj,
v-etem ne vdekje mund te te harroj!
i- lutem Zotit te vetmen deshire te ma plotesoj
s-hpirt Thua bashke do perfundojm ??? !

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #40 Me: Shtator 24, 2010, 04:48:15 MD »
Mistrece-karakter i forte ,rrup sup te gjithve ja ben  ;D
Mystica-shtrig e keq  [gjuha] e embel
Vagabonda-embelsir ,naqja ime  
Nikla-unike si person
Crys-E dashur
Minatori-simpatik  ;D
Peqinsja-omelsin
Secyrity-njeri per se mbari
Berti-Juventin  [rlmao]
Gotika-tip qe me lexon perbrenda
Ariel-mom super
Amelia-lozonjare
Donche-bukuroshe (£eshe )
Sheqerka-sy bukur (llafazane ,si rri sumatricja rehat )
Zooiiiiiiii-shtriga mungon  [cry1]  [bestfriends]
Shy girl-serioze po qe ka filluar ta leshij pak veten  [rlmao]
Shoferi-king ,Cun flori
Paradiso-i mireeeee

Bleri-super bombastike
Moon-misterioze
N00b-serioz i qeshur ama  [rlmao]
Luxor- [secret]
Coko-cokollate krejt
Emona =Flori
Thabelina .motra vogel goce flori e embel e zgjauar
Bohan :kunjaxhi po prap cun flori

Ghost : virus i gjalle  >:D
Sorkadhe :e rezervuar deri tani
 


 [smiley1]
[/quote]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #41 Me: Shtator 24, 2010, 05:08:10 MD »

Sheqerka-sy bukur (llafazane ,si rri sumatricja rehat )

[/quote]
 [blinkyeye] pse llafazone mi?  [blinkyeye]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #42 Me: Shtator 24, 2010, 05:13:08 MD »

Sheqerka-sy bukur (llafazane ,si rri sumatricja rehat )

[blinkyeye] pse llafazone mi?  [blinkyeye]

[/quote]Me fal ti je shume e urte  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #43 Me: Shtator 24, 2010, 05:13:48 MD »
dark  >:D   [laugh1]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #44 Me: Shtator 24, 2010, 05:19:57 MD »
dark  >:D   [laugh1]
[laugh1] [laugh1] Flm  amelia po kujdes nga  >:D se jan te keqe  [rlmao]