Autori Tema: PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E  (Lexuar 9608 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Me: Maj 19, 2008, 06:48:04 MD »hej cuna & goca
 hajde qeshim njeher dhe te shikojm si e perkufizojm njeri tjetrin duke e pershkruajtur me nga 1 fjal.
Loja eshte e bukur sepse shumica e forumit pothuajse nuk njifemi  .

POR GJITHEMONE ME TE QESHUR PA MARR ASGJE PERSONALE JU LUTEM.   

Startttttttttt mistrece CAPKENE  ;D
« Redaktimi i Fundit: Maj 21, 2010, 12:47:12 PD nga ★GOTIKA★ »

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #1 Me: Maj 21, 2010, 12:47:40 PD »
tema u rifreskua

Strecja -faqepetull  [kisss2]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #2 Me: Maj 21, 2010, 12:49:36 PD »
Got- Unike.
« Redaktimi i Fundit: Maj 21, 2010, 12:55:56 PD nga Mistrece »

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #3 Me: Maj 21, 2010, 12:55:23 PD »
gotika-pozitive
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #4 Me: Maj 21, 2010, 01:00:20 PD »
vissi-roje nate i forumit

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #5 Me: Maj 21, 2010, 01:06:34 PD »
minatori-qun i mire  [coolthumb]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #6 Me: Maj 21, 2010, 03:00:51 PD »
vissi - simpatik
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #7 Me: Maj 21, 2010, 12:14:05 MD »
Gotika/Ariel---Te pa zevendesueshme :)
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #8 Me: Maj 21, 2010, 01:58:10 MD »
donche yll
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #9 Me: Maj 21, 2010, 03:54:57 MD »
Minatori  [coolthumb]

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #10 Me: Maj 21, 2010, 06:23:34 MD »
Zusha  kohet  e fundit  ginjeshtare  <godit me karrike> <godit me karrike>
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #11 Me: Maj 21, 2010, 06:28:17 MD »
 [secret]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #12 Me: Maj 21, 2010, 07:16:45 MD »
qapkeni - cun i mire  [coolthumb]

 

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #13 Me: Maj 21, 2010, 08:08:46 MD »
ARIEL - vertet XHAN!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
PERKUFIZONI ME FJAL 1 ANETAR/E
« Pergjigju #14 Me: Qershor 01, 2010, 03:32:25 PD »
Mistrece-karakter i forte
Mystica-e dashur,e qeshur
Dark-e ndjeshme
Nikla-unike si person
Korabi-flori
Crys-me mungon
Minatori-simpatik,edhe barist
Peqinsja-e embel
Secyrity-njeri per ze mbari
vissi-macja e mire e forumit
Bertushi-romantik
Gotika-e shoqerueshme
Ariel-mom super
Amelia-lozonjare
Donche-bukuroshe
Qapkeni-djal ok
Sheqerka-sy bukur
Zooiiiiiiii-qesharke  [smiley1]
Shy girl-serioze
Shoferi-king
Paradiso-i mireeeee
Belti-i shkathet
Bleri-super
Moon-misterioze
Iness-e zgjuar
N00b-serioz
Luxor- [smiley1]
Coko-cokollate krejt
Quku-naq shkodre
.............
kam harru edhe te tjere por kaq mbajta mend


 [smiley1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!