Autori Tema: Per momentin  (Lexuar 57080 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Per momentin
« Pergjigju #540 Me: Mars 18, 2015, 09:16:52 PD »
Piva nji kafe e thash ta hap i cik ta ajros knej. :P

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Per momentin
« Pergjigju #541 Me: Shtator 15, 2015, 11:03:06 PD »
Mir bere kunadhe se ke humbur fare [bestfriends]

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Per momentin
« Pergjigju #542 Me: Tetor 26, 2017, 05:19:47 PD »
Spo na ze gjumi <godit me karrike>
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.