Autori Tema: Pas Dickaje Vjen Dicka...........  (Lexuar 51268 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Pas Dickaje Vjen Dicka...........
« Pergjigju #555 Me: Qershor 29, 2012, 12:32:22 MD »
Pas diellit vjen hena
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Pas Dickaje Vjen Dicka...........
« Pergjigju #556 Me: Korrik 10, 2012, 12:09:43 PD »
Pas lodhjes vjen gjume, ose jo, ndoshta...

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Pas Dickaje Vjen Dicka...........
« Pergjigju #557 Me: Korrik 15, 2012, 05:32:42 MD »
Pas Marsit vjen Jupiteri...apo Prilli? :P
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë fra

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 738
 • Popullariteti: 0
 • la vita e bela se sapiamo viverla
Pas Dickaje Vjen Dicka...........
« Pergjigju #558 Me: Korrik 16, 2012, 11:06:50 MD »
pas gocave vijne cunat
shkova diku dhe mendova se gjeta personin e duhur
gjeta shpresen endrren per te ardhmen
por ce do endrat zgjatin pak
u gabova dhe prap dua te vazhdoj ate ender

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Pas Dickaje Vjen Dicka...........
« Pergjigju #559 Me: Korrik 20, 2012, 06:31:54 MD »
Pas zjarrit vjen tymi...
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.