Autori Tema: Nuk eshte e mundur!!!  (Lexuar 12221 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nuk eshte e mundur!!!
« Pergjigju #60 Me: Shkurt 23, 2010, 05:32:15 MD »
Nuk eshte e mundur qe Bota eshte qa e vogel dhe mban aq shum njerez ne të 8)
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë LOLITA OUI

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2414
 • Popullariteti: 44
 • Bukuroshja e Fbi
Nuk eshte e mundur!!!
« Pergjigju #61 Me: Shkurt 23, 2010, 05:41:34 MD »
qe njerzit te mbajne shume maska fytyret por wjen nje dit dhe maska ju del [undecided1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nuk eshte e mundur!!!
« Pergjigju #62 Me: Shkurt 23, 2010, 05:45:46 MD »
Mire e the lolita vjen nje dite dhe ska me mask  [wink1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nuk eshte e mundur!!!
« Pergjigju #63 Me: Shkurt 23, 2010, 05:52:10 MD »
Nuk eshte e mundur ta tradhetosh personin qe dikur ke qene e/i lidhur shume me të....ndersa tani i kthen shpinen ;)
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë LOLITA OUI

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2414
 • Popullariteti: 44
 • Bukuroshja e Fbi
Nuk eshte e mundur!!!
« Pergjigju #64 Me: Shkurt 23, 2010, 06:18:32 MD »
po pastaj mi donch te jen inati se ti hapesh gjithcka me person qe ta ndien zemra dhe jen momenti i haron shume shpejt dhe te behet nje i mire qe der die e ke sha spo kuptoj  ???

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nuk eshte e mundur!!!
« Pergjigju #65 Me: Shkurt 23, 2010, 06:21:44 MD »
Hmmmmmmmmmm ......duhet te kemi kujdes prandaj... [peace]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Nuk eshte e mundur!!!
« Pergjigju #66 Me: Shkurt 23, 2010, 08:21:11 MD »
...te lash pjata me yndyre pa detergjent enesh.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nuk eshte e mundur!!!
« Pergjigju #67 Me: Korrik 13, 2012, 12:49:57 MD »
....te arrish shpejtesi me te madhe se ajo e drites!
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Rimona

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 8
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Nuk eshte e mundur!!!
« Pergjigju #68 Me: Qershor 30, 2013, 08:14:13 MD »
Nuk eshte e mundur   te shkoj ne Paris,se nuk kam viz!