Autori Tema: Nje fjale me dy shkronjat e fundit...  (Lexuar 84963 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #30 Me: Gusht 10, 2010, 11:22:29 MD »
Smemoranda  [teasing]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #31 Me: Gusht 11, 2010, 12:13:14 MD »
dashnor

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #32 Me: Gusht 11, 2010, 01:21:53 MD »
Origjine

 

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #33 Me: Gusht 11, 2010, 01:22:38 MD »
neps

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #34 Me: Gusht 11, 2010, 01:23:55 MD »
pse

 

Jashtë Linjë Juventine

 • Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1236
 • Popullariteti: 53
 • Dashuria njeh vetem nje ligj.Ligjin e besnikerise.
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #35 Me: Gusht 11, 2010, 02:02:51 MD »
sepse

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #36 Me: Gusht 11, 2010, 02:32:52 MD »

Jashtë Linjë Juventine

 • Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1236
 • Popullariteti: 53
 • Dashuria njeh vetem nje ligj.Ligjin e besnikerise.
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #37 Me: Gusht 11, 2010, 02:34:03 MD »
eridiona

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #38 Me: Gusht 11, 2010, 02:34:44 MD »
naze

Jashtë Linjë Juventine

 • Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1236
 • Popullariteti: 53
 • Dashuria njeh vetem nje ligj.Ligjin e besnikerise.
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #39 Me: Gusht 11, 2010, 02:36:00 MD »
zemrie

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #40 Me: Gusht 14, 2010, 09:49:02 MD »
iehone
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #41 Me: Gusht 15, 2010, 02:36:01 MD »
Nektar

 

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #42 Me: Gusht 15, 2010, 06:15:21 MD »
Armiku
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #43 Me: Gusht 15, 2010, 07:11:01 MD »
Kushtetuta

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #44 Me: Gusht 15, 2010, 07:22:56 MD »
tailande