Autori Tema: Nje fjale me dy shkronjat e fundit...  (Lexuar 85197 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #15 Me: Gusht 10, 2010, 06:27:52 MD »
Iniciale

 

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #16 Me: Gusht 10, 2010, 06:29:55 MD »
Lesbike  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #17 Me: Gusht 10, 2010, 06:32:29 MD »
 [huh1]

Kerkesa

 

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #18 Me: Gusht 10, 2010, 06:40:17 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Saranda

Jashtë Linjë Juventine

 • Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1236
 • Popullariteti: 53
 • Dashuria njeh vetem nje ligj.Ligjin e besnikerise.
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #19 Me: Gusht 10, 2010, 07:10:00 MD »
dajallaret

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #20 Me: Gusht 10, 2010, 07:13:31 MD »
etnik
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Juventine

 • Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1236
 • Popullariteti: 53
 • Dashuria njeh vetem nje ligj.Ligjin e besnikerise.
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #21 Me: Gusht 10, 2010, 07:15:42 MD »
iku

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #22 Me: Gusht 10, 2010, 07:19:37 MD »
Kufi

Jashtë Linjë Juventine

 • Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1236
 • Popullariteti: 53
 • Dashuria njeh vetem nje ligj.Ligjin e besnikerise.
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #23 Me: Gusht 10, 2010, 07:27:05 MD »
fiku

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #24 Me: Gusht 10, 2010, 07:28:11 MD »
Kushtrim

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #25 Me: Gusht 10, 2010, 10:50:42 MD »
azhonim
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #26 Me: Gusht 10, 2010, 10:59:33 MD »
Impresion

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #27 Me: Gusht 10, 2010, 11:02:04 MD »
online
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #28 Me: Gusht 10, 2010, 11:04:09 MD »
neoklasicizem

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #29 Me: Gusht 10, 2010, 11:17:32 MD »
empiricism