Autori Tema: Nje fjale me dy shkronjat e fundit...  (Lexuar 86728 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #1335 Me: Nëntor 23, 2013, 03:56:35 MD »
kilimanxharo  :)

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #1336 Me: Nëntor 23, 2013, 04:26:49 MD »
romance

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #1337 Me: Nëntor 25, 2013, 02:30:21 MD »
cez

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Nje fjale me dy shkronjat e fundit...
« Pergjigju #1338 Me: Tetor 21, 2014, 05:14:36 MD »
Ezmerke