Autori Tema: Nje fjale...  (Lexuar 27105 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nje fjale...
« Pergjigju #75 Me: Nëntor 21, 2010, 01:24:22 PD »
nje
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Nje fjale...
« Pergjigju #76 Me: Nëntor 21, 2010, 01:30:45 PD »
erdhi

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Nje fjale...
« Pergjigju #77 Me: Nëntor 21, 2010, 01:35:14 PD »
Kunate  [laugh1]

Jashtë Linjë Vigane

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 14
 • Popullariteti: 1
  • http://engjujtshqiptare.forumotion.com
Nje fjale...
« Pergjigju #78 Me: Nëntor 21, 2010, 01:43:03 PD »
helloooooooo [clap3]

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Nje fjale...
« Pergjigju #79 Me: Nëntor 21, 2010, 01:44:36 PD »
iku

Jashtë Linjë Vigane

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 14
 • Popullariteti: 1
  • http://engjujtshqiptare.forumotion.com
Nje fjale...
« Pergjigju #80 Me: Nëntor 21, 2010, 01:46:35 PD »
kush

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Nje fjale...
« Pergjigju #81 Me: Nëntor 21, 2010, 01:47:53 PD »
ai

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje fjale...
« Pergjigju #82 Me: Nëntor 21, 2010, 01:48:10 PD »
Ajo!  [mrgreen]

Jashtë Linjë Vigane

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 14
 • Popullariteti: 1
  • http://engjujtshqiptare.forumotion.com
Nje fjale...
« Pergjigju #83 Me: Nëntor 21, 2010, 01:49:49 PD »
fol <godit me karrike>

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje fjale...
« Pergjigju #84 Me: Nëntor 21, 2010, 01:50:26 PD »
Une?  [rlmao]

Jashtë Linjë Vigane

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 14
 • Popullariteti: 1
  • http://engjujtshqiptare.forumotion.com
Nje fjale...
« Pergjigju #85 Me: Nëntor 21, 2010, 01:54:25 PD »
une ti ai ajo [fool]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nje fjale...
« Pergjigju #86 Me: Nëntor 21, 2010, 01:55:36 PD »
cbehet
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Nje fjale...
« Pergjigju #87 Me: Nëntor 21, 2010, 11:36:46 MD »
asgje!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nje fjale...
« Pergjigju #88 Me: Nëntor 21, 2010, 11:45:33 MD »
ha
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Nje fjale...
« Pergjigju #89 Me: Nëntor 21, 2010, 11:50:48 MD »
Cfare?