Autori Tema: Nje fjale...  (Lexuar 27100 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje fjale...
« Pergjigju #60 Me: Nëntor 21, 2010, 12:24:57 PD »
Boy!  [teethsmile]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nje fjale...
« Pergjigju #61 Me: Nëntor 21, 2010, 01:03:14 PD »
hi
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Nje fjale...
« Pergjigju #62 Me: Nëntor 21, 2010, 01:04:46 PD »
ekevenreqenukshtyhetnganjehere

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje fjale...
« Pergjigju #63 Me: Nëntor 21, 2010, 01:07:07 PD »
Unfaithful shtyje pak shtyje  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Hello!  :D

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nje fjale...
« Pergjigju #64 Me: Nëntor 21, 2010, 01:07:47 PD »
duhetmeshtymezorfaith
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Nje fjale...
« Pergjigju #65 Me: Nëntor 21, 2010, 01:08:51 PD »
Unfaithful shtyje pak shtyje  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Hello!  :D


Pim ka ngec  <zjarr>

Hello to you too  [smiley1]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje fjale...
« Pergjigju #66 Me: Nëntor 21, 2010, 01:09:23 PD »
 [confused4] ca jeni duke bere bre keshtu qe nuk e po i shtyni bree  [teethsmile]

Shtyje [mrgreen]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Nje fjale...
« Pergjigju #67 Me: Nëntor 21, 2010, 01:11:13 PD »
mosushtynisemerrezuat

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje fjale...
« Pergjigju #68 Me: Nëntor 21, 2010, 01:12:18 PD »
Po shtyje more ca je ka ban se mi more syte ose te rrezova!  [rlmao] [rlmao] [rlmao]


Shtyjeeee  [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nje fjale...
« Pergjigju #69 Me: Nëntor 21, 2010, 01:13:50 PD »
bolleshtyne  [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Nje fjale...
« Pergjigju #70 Me: Nëntor 21, 2010, 01:14:47 PD »
Reklame!eeeeeeeeeeeeeeeeeeeemjaftjutedy

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nje fjale...
« Pergjigju #71 Me: Nëntor 21, 2010, 01:16:32 PD »
psemajcauba
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Nje fjale...
« Pergjigju #72 Me: Nëntor 21, 2010, 01:17:44 PD »
raeamazeqosngathana

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nje fjale...
« Pergjigju #73 Me: Nëntor 21, 2010, 01:18:33 PD »
thanaekuptovatjeratjo  [rolleyes1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje fjale...
« Pergjigju #74 Me: Nëntor 21, 2010, 01:20:27 PD »
Ju 2ja larte shpejt tek tema TE FLASIM PA NDERPRERJE se aty keni te drejte mos ta shtyni fare!  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

E ketu shtyni pak se nuk po kuptoj!  [rlmao] Veq THANA e kuptova tjerat nuk e di ca ke thene!  [teethsmile]