Autori Tema: Nje fjale...  (Lexuar 26158 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Nje fjale...
« Pergjigju #45 Me: Nëntor 17, 2010, 10:12:04 MD »
Varikkkkkk
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje fjale...
« Pergjigju #46 Me: Nëntor 18, 2010, 12:44:37 PD »
Rolleyes!  [mrgreen]

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Nje fjale...
« Pergjigju #47 Me: Nëntor 19, 2010, 07:48:51 MD »
Heshtje
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Nje fjale...
« Pergjigju #48 Me: Nëntor 19, 2010, 07:50:04 MD »
Sot

 

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Nje fjale...
« Pergjigju #49 Me: Nëntor 19, 2010, 08:01:19 MD »
dashuri ;D

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje fjale...
« Pergjigju #50 Me: Nëntor 19, 2010, 08:03:06 MD »
shi
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Nje fjale...
« Pergjigju #51 Me: Nëntor 19, 2010, 08:04:21 MD »
bore

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje fjale...
« Pergjigju #52 Me: Nëntor 20, 2010, 02:04:54 PD »
Bresher!  :D :D

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Nje fjale...
« Pergjigju #53 Me: Nëntor 20, 2010, 01:38:32 MD »
Tanga  [cheesy1]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nje fjale...
« Pergjigju #54 Me: Nëntor 20, 2010, 01:43:27 MD »
benz? [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Nje fjale...
« Pergjigju #55 Me: Nëntor 20, 2010, 02:20:28 MD »
al-kapone

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje fjale...
« Pergjigju #56 Me: Nëntor 20, 2010, 02:25:24 MD »
zemer  [tongue3]
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Nje fjale...
« Pergjigju #57 Me: Nëntor 20, 2010, 02:28:00 MD »
shpirt [tongue3]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Nje fjale...
« Pergjigju #58 Me: Nëntor 20, 2010, 03:31:28 MD »
Hello!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Nje fjale...
« Pergjigju #59 Me: Nëntor 20, 2010, 03:59:55 MD »
romantik