Autori Tema: Nje fjal qe ka dy kuptime!  (Lexuar 30198 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë red_lips

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 95
 • Popullariteti: 3
Nje fjal qe ka dy kuptime!
« Pergjigju #105 Me: Tetor 28, 2010, 12:19:34 MD »
     lyej
Jo cdo bukuri te ben ta duash; here-here ajo te gezon syrin, por nuk te rremben zemren.****

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje fjal qe ka dy kuptime!
« Pergjigju #106 Me: Tetor 31, 2010, 08:14:31 MD »
fund
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Nje fjal qe ka dy kuptime!
« Pergjigju #107 Me: Tetor 21, 2014, 05:14:05 MD »
medet ose me det

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Nje fjal qe ka dy kuptime!
« Pergjigju #108 Me: Dhjetor 09, 2015, 10:19:27 MD »
Lesh me qime