Autori Tema: Nje dhurate per personin siper  (Lexuar 6248 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #15 Me: Tetor 23, 2013, 09:31:35 MD »
Ja nje shishe vere Cavalli  [grin1]


Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #16 Me: Tetor 23, 2013, 10:55:51 MD »
 [grin1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #17 Me: Tetor 24, 2013, 06:26:42 MD »
Ja nje shishe vere Cavalli  [grin1]
po sh je shpenzuar moj kunadhe [cheesy1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #18 Me: Tetor 24, 2013, 11:38:21 MD »
Na ore, e ka logon prej floriri ajo  [laugh1] [laugh1]
Pastaj thash te behem dhe une njehere me klas  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Se mos na dhurosh gjo ti...se te harxhohet pasuria  [teethsmile]


Ja, shif ca me ka dhuruar Inaa...pak e sakte  [coolthumb] jo per gjo po gusto durrsakeje  [grin1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #19 Me: Tetor 25, 2013, 10:48:31 PD »
bravo kunadhe e di qe ke klas shampanj sheikesh  [cheesy1]

inaaaaaaa do te na bej me bajame ne na jep akullore ne dimer tamam durrsake poshter [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #20 Me: Nëntor 19, 2013, 12:03:03 PD »
 [grin1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #21 Me: Nëntor 19, 2013, 01:51:40 MD »
flm per embelsiren [rolleyes1]

Jashtë Linjë corazon

 • Sérenite
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 113
 • Popullariteti: 2
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #22 Me: Dhjetor 06, 2013, 01:26:15 MD »

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #23 Me: Dhjetor 07, 2013, 02:06:22 MD »
cfar ka valixhja brenda [cheesy1]

Jashtë Linjë corazon

 • Sérenite
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 113
 • Popullariteti: 2
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #24 Me: Dhjetor 07, 2013, 03:56:11 MD »
Kete :P  [grin1]


Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #25 Me: Dhjetor 08, 2013, 06:07:41 MD »

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #26 Me: Dhjetor 12, 2013, 01:06:17 PD »

qe nje pal papuce
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.