Autori Tema: Nje dhurate per personin siper  (Lexuar 6180 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje dhurate per personin siper
« Me: Shtator 30, 2012, 02:29:56 MD »
Ketu do tregojme zemergjeresine dhe vecantine e perzgjedhjes. :D

Te shohim cfare do me dhurojne mua  :)
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #1 Me: Shtator 30, 2012, 07:04:25 MD »
per ty  <kerce mbi tavoline> [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #2 Me: Shtator 30, 2012, 09:32:22 MD »
 [angry3]

Kjo eshte vetem e jotja xhon...ta gezosh !
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #3 Me: Tetor 01, 2012, 05:05:26 PD »
Per Ines :)

  kujdes nje ne dite te shtunen dhe  te dielen pushim , ke per gjithe tetorin ;) Urime e suksese ne vitin e dyte te fakultetit  [bestfriends] [cheers]

« Redaktimi i Fundit: Tetor 01, 2012, 05:07:23 PD nga ☼ Bea ☼ »

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #4 Me: Tetor 01, 2012, 06:35:36 PD »
Faleminderit Bea :)

kjo eshte per ty, edhe pse ne pamundesi per ta dhuruar realisht....

Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #5 Me: Tetor 01, 2012, 04:52:24 MD »
[angry3]

Kjo eshte vetem e jotja xhon...ta gezosh !nga myzeqeja eshte kjo moj [cheesy1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #6 Me: Mars 20, 2013, 08:57:27 PD »
Eskluzivisht per ujkun e bardhe :)

Jashtë Linjë corazon

 • Sérenite
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 113
 • Popullariteti: 2
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #7 Me: Prill 01, 2013, 02:54:55 MD »

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #8 Me: Prill 02, 2013, 09:57:54 MD »
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #9 Me: Maj 03, 2013, 11:37:14 MD »

Jashtë Linjë corazon

 • Sérenite
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 113
 • Popullariteti: 2
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #10 Me: Maj 04, 2013, 03:15:51 MD »

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #11 Me: Maj 04, 2013, 07:50:00 MD »
 :)

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #12 Me: Qershor 23, 2013, 01:13:55 MD »
nje prerse thonjesh te pres thonjet [cheesy1]
skam buxhet per jahte une [coolthumb]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #13 Me: Tetor 19, 2013, 06:36:31 MD »
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Nje dhurate per personin siper
« Pergjigju #14 Me: Tetor 19, 2013, 06:57:29 MD »