Autori Tema: Nganjehere...  (Lexuar 81628 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Nganjehere...
« Pergjigju #885 Me: Mars 15, 2012, 12:49:00 PD »
Patjeter qe do i hapem :).
Ika per sot
natenRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Nganjehere...
« Pergjigju #886 Me: Tetor 13, 2012, 03:28:29 PD »
... te vjen nje deshire per      dhe ske ku e gjen  [sad1]

Jashtë Linjë Rimona

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 8
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Nganjehere...
« Pergjigju #887 Me: Qershor 30, 2013, 07:57:11 MD »
Ngajher lodhesh nga jeta.