Autori Tema: Nganjehere...  (Lexuar 82737 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
Nganjehere...
« Pergjigju #60 Me: Mars 21, 2009, 12:06:59 PD »
Te merr malli per dike qe ke larg........
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nganjehere...
« Pergjigju #61 Me: Mars 21, 2009, 12:51:39 PD »
Nganjehere jeta eshte e till qe duhet te perballemi me probleme te ndryshme
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Nganjehere...
« Pergjigju #62 Me: Mars 21, 2009, 01:00:54 PD »
me dhemb koka shum sa 3 depona sma pushojn
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
Nganjehere...
« Pergjigju #63 Me: Mars 21, 2009, 01:01:55 PD »
Nganjeher njerzit duhet ta kuptojn se koka qe nuk dhemb nuk eshte kok
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Nganjehere...
« Pergjigju #64 Me: Mars 21, 2009, 01:04:23 PD »
nganjeher duhet ta kuptojm se jemi ber per servis
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
Nganjehere...
« Pergjigju #65 Me: Mars 21, 2009, 01:08:36 PD »
....Duhet te behemi te fort dhe mos te dorzohemi sepse eshte turp nga mosha...........
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
Nganjehere...
« Pergjigju #66 Me: Mars 21, 2009, 10:21:15 PD »
...Duhet te perballojme veshtiresite e jetes..
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nganjehere...
« Pergjigju #67 Me: Mars 21, 2009, 12:22:14 MD »
.....Duhet te jemi te knaqur me ate qe kemi
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
Nganjehere...
« Pergjigju #68 Me: Mars 21, 2009, 06:19:21 MD »
Bejme edhe gabime!
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë nada

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 35
 • Popullariteti: 0
Nganjehere...
« Pergjigju #69 Me: Mars 22, 2009, 02:53:12 PD »
...na shkulin edhe veshin
luminal....fu*k the rest

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Nganjehere...
« Pergjigju #70 Me: Mars 22, 2009, 02:59:11 PD »
sme ze gjumi
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Nganjehere...
« Pergjigju #71 Me: Mars 23, 2009, 01:58:36 PD »
bohem tap,,,,
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nganjehere...
« Pergjigju #72 Me: Mars 23, 2009, 02:08:07 PD »
Knaqemmmmmmmmmmmmmmmmmmm
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Nganjehere...
« Pergjigju #73 Me: Mars 23, 2009, 10:20:45 MD »
bohem jo tap po garroqe..... [zzdance]
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
Nganjehere...
« Pergjigju #74 Me: Mars 23, 2009, 10:22:50 MD »
ja fusim kot....
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES