Autori Tema: Nganjehere...  (Lexuar 82627 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
Nganjehere...
« Pergjigju #45 Me: Mars 17, 2009, 01:42:48 PD »
S'kam gjume ne syt e mi.............
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë deni88

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 975
 • Popullariteti: 2
  • http://www.zemratshqiptare.net/portal.htm
Nganjehere...
« Pergjigju #46 Me: Mars 17, 2009, 01:44:23 PD »
nga nje her me pelqen [rose]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nganjehere...
« Pergjigju #47 Me: Mars 17, 2009, 02:10:24 PD »
Nganjhere ikin ditet shum shpejtt
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Nganjehere...
« Pergjigju #48 Me: Mars 17, 2009, 10:01:15 MD »
me merr malli per ty....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
Nganjehere...
« Pergjigju #49 Me: Mars 18, 2009, 12:25:59 PD »
Nganjehere me shkon e tere dita duke menduar per ty...............
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
Nganjehere...
« Pergjigju #50 Me: Mars 18, 2009, 12:29:04 PD »
haroj veten duke menduar per ty
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
Nganjehere...
« Pergjigju #51 Me: Mars 18, 2009, 12:33:06 PD »
Nganjehere s'me rrihet kur ti nuk je ketu...........
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nganjehere...
« Pergjigju #52 Me: Mars 18, 2009, 01:28:19 PD »
Nganjehere Anisa e tepron me avataret
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
Nganjehere...
« Pergjigju #53 Me: Mars 20, 2009, 12:04:41 PD »
Nganjehere jam vlen te merresh me gjera qe mendon se jane te kota.............
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë nada

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 35
 • Popullariteti: 0
Nganjehere...
« Pergjigju #54 Me: Mars 20, 2009, 12:24:16 PD »
nganjeher mendoj se ka ardh koha te bej kalamaj
luminal....fu*k the rest

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Nganjehere...
« Pergjigju #55 Me: Mars 20, 2009, 12:55:48 PD »
me vjen nder men ti..... [cry1]
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Nganjehere...
« Pergjigju #56 Me: Mars 20, 2009, 09:45:21 PD »
Nganjehere...  pertoj me shku ne banjo
:p

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nganjehere...
« Pergjigju #57 Me: Mars 20, 2009, 12:45:36 MD »
Nganjehere ment i kom nonstop te dikush
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
Nganjehere...
« Pergjigju #58 Me: Mars 20, 2009, 06:42:35 MD »
mendoj aq shume per ty sa nuk ja vlen....
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nganjehere...
« Pergjigju #59 Me: Mars 20, 2009, 11:16:28 MD »
Nganjehere duhet te perballemi me qdo gje qe te arrijm diqka
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥