Autori Tema: Mendoni nje personazh ... dhe akinator do ju gjeje per cilin behet fjal  (Lexuar 2001 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë NexT

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 63
  • Popullariteti: 0
  • RespecT
www.akinator.com <-- Ne kyt faqe qendet loja.
Me ane te disa pyetjeve qe akinator do ju beje ... do arrij qe te gjeje personazhin (ekzistues apo imagjinar) qe ju keni menduar.
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.