Autori Tema: Lutu per personin siper teje !!  (Lexuar 81255 herë)

0 Anëtare dhe 3 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LoR

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 706
 • Popullariteti: 0
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #30 Me: Korrik 12, 2008, 07:14:28 MD »
lutem qe kete siper ta gjejn ne plazhhh
Don't worry, be happy :)

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #31 Me: Korrik 12, 2008, 07:14:49 MD »
lutem per ty o kasem qe te jesh mire nga mendjA  dhe Zoti ta bofte hallall grun se e ke te mire ;D hahahah

po ku e kom grun une mi
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë LoR

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 706
 • Popullariteti: 0
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #32 Me: Korrik 12, 2008, 07:15:30 MD »
lutem per ty o kasem qe te jesh mire nga mendjA  dhe Zoti ta bofte hallall grun se e ke te mire ;D hahahah

po ku e kom grun une mi
kontroloje mos ekesh ne xhep  :P
Don't worry, be happy :)

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #33 Me: Korrik 12, 2008, 07:17:59 MD »
lutem per ty o kasem qe te jesh mire nga mendjA  dhe Zoti ta bofte hallall grun se e ke te mire ;D hahahah

po ku e kom grun une mi
kontroloje mos ekesh ne xhep  :P

nen xhep kam  nje gje tjeter
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë LoR

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 706
 • Popullariteti: 0
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #34 Me: Korrik 12, 2008, 07:20:30 MD »
nuk te thash te kontrolloje NEN por NE xhep
Don't worry, be happy :)

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #35 Me: Korrik 12, 2008, 07:23:55 MD »
miskjuzmi lali
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë LoR

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 706
 • Popullariteti: 0
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #36 Me: Korrik 12, 2008, 07:24:30 MD »
e bone K**** ???
Don't worry, be happy :)

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #37 Me: Korrik 12, 2008, 07:27:29 MD »
lutem per ke te siper  ngre pak fustanin te te them nje llafe te veshi hhahahahahah ;) :P
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #38 Me: Korrik 12, 2008, 07:30:27 MD »
fuiiiiiiiiiiiiiiiiiii policia lutuni pak per kte deshmitare jam vet ;D

Jashtë Linjë LoR

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 706
 • Popullariteti: 0
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #39 Me: Korrik 12, 2008, 07:30:48 MD »
lutem per ke te siper  ngre pak fustanin te te them nje llafe te veshi hhahahahahah ;) :P
ahaahahhahah sa kam qesh po pse duhet ta ngrej fustanin qe te me thuash nje llaf ??? ]
 he thuje se sdegjon njeriii
Don't worry, be happy :)

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #40 Me: Korrik 12, 2008, 07:32:15 MD »
fuiiiiiiiiiiiiiiiiiii policia lutuni pak per kte deshmitare jam vet ;D


e nuk kam gru une o blerind
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #41 Me: Korrik 12, 2008, 07:32:42 MD »
lutem per ke te siper  ngre pak fustanin te te them nje llafe te veshi hhahahahahah ;) :P
ahaahahhahah sa kam qesh po pse duhet ta ngrej fustanin qe te me thuash nje llaf ??? ]
 he thuje se sdegjon njeriii


he cucci cdo vudjandldf,
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #42 Me: Korrik 12, 2008, 07:37:41 MD »
fuiiiiiiiiiiiiiiiiiii policia lutuni pak per kte deshmitare jam vet ;D


e nuk kam gru une o blerind
COOL sa kam qeshur ke ke ti po s'thua se ke turp ;D
lutem per kasemin ta ket gruan e mire sic eshte vet hahahah & per Lor qe ti vijn cunat anash anash ;D

Jashtë Linjë LoR

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 706
 • Popullariteti: 0
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #43 Me: Korrik 12, 2008, 07:39:22 MD »
fuiiiiiiiiiiiiiiiiiii policia lutuni pak per kte deshmitare jam vet ;D


e nuk kam gru une o blerind
COOL sa kam qeshur ke ke ti po s'thua se ke turp ;D
lutem per kasemin ta ket gruan e mire sic eshte vet hahahah & per Lor qe ti vijn cunat anash anash ;D
uaaaaaaa rrofsh mi Blerinda qe luteshke ne ate menyr per neeeee fjala jot e esh te zotit

Lutem per ty te martohesh ne pallat mbreteror
Don't worry, be happy :)

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Lutu per personin siper teje !!
« Pergjigju #44 Me: Korrik 12, 2008, 07:42:10 MD »
AMINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ;D ;D me mbretin ama
lutem per te gjith te dashuruarit qe tu hec kjo ver fioll ;D