Autori Tema: Loja me shkronjen "K"  (Lexuar 49253 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #45 Me: Maj 27, 2009, 12:04:44 PD »
kam  kapur  kater kalamaj  kur  keputen karafilat ke  kopshti  Kananit  [tongue3] [mrgreen]

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #46 Me: Maj 27, 2009, 12:09:24 PD »
Kur kisha koken krehur kisha kerkesa  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #47 Me: Maj 27, 2009, 12:13:54 PD »
Kush ka kapacitet kontrollues kunder karibaleve [grin1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #48 Me: Maj 27, 2009, 07:38:05 PD »
Kur koha kalon kot , kupton katastrofen ke  kembet e keputura :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë _ela_

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1294
 • Popullariteti: 5
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #49 Me: Maj 27, 2009, 11:26:51 PD »
kali ka kater kembe....
Talenti krijohet ne vetmi...Karakteri ne shoqeri!

Jashtë Linjë ERALDI-UK

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 940
 • Popullariteti: 4
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #50 Me: Maj 27, 2009, 01:51:27 MD »
KALAMOJTE KALUAN KE KABINA KATER
DISA MBETURINA FLASIN KEQ DHE PLEHRAT JU BESOJNE........

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #51 Me: Maj 27, 2009, 10:36:00 MD »
Kur kalon ktheje koken
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë IL PARADISO

 • COMUNQUE SIA QOMUNQUE VADA RICORDI,IMMAGINI,EMOZIONI CI APPARTENGANO E VIVONO DENTRO DI NOI!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3979
 • Popullariteti: 146
 • LA VITA E UN BRIVIDO CHE VOLA VIA
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #52 Me: Maj 27, 2009, 11:39:19 MD »
kur kam konfuzion kruj koken
Scegli il silenzio e le stelle


Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #53 Me: Maj 28, 2009, 01:35:14 PD »
kam koken kacarr kacarrumash [mrgreen] [mrgreen]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #54 Me: Maj 28, 2009, 05:34:57 MD »
kam kohe ketu, kam kaluar  kohe kendshem ,koha kalon kendshem kur ke kolektiv koshjent  [tongue3]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #55 Me: Maj 29, 2009, 01:36:15 PD »
 kape kohen kokekrisuri  ..kte kusht  kerkoj , kembengulja krenare .

Jashtë Linjë ERALDI-UK

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 940
 • Popullariteti: 4
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #56 Me: Maj 29, 2009, 11:11:28 PD »
KERKOVA KUDO KE KAFENEJA KADRIUN
DISA MBETURINA FLASIN KEQ DHE PLEHRAT JU BESOJNE........

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #57 Me: Maj 30, 2009, 12:33:49 PD »
kriza kishte kercit kercyeri  ;D

Jashtë Linjë ERALDI-UK

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 940
 • Popullariteti: 4
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #58 Me: Maj 30, 2009, 12:27:40 MD »
KRIZA KISHTE KAPERCYER KUFIJTE
DISA MBETURINA FLASIN KEQ DHE PLEHRAT JU BESOJNE........

Jashtë Linjë e di une

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 0
 • Ai qe shton dijet e tija shton vuajtjet e tija.
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #59 Me: Qershor 01, 2009, 11:46:00 MD »
kush ka kofortesi kerkon kudo kreun
Nese mendon se i ke aritur te gjitha ne jete, cohe koken larte te kujtosh nje te vertet. Per sa kohe qe koka jote nen re qendron dihe se koha iken dhe boten krejtesisht kure nuk e zotron.