Autori Tema: Kush eshte ne foto??  (Lexuar 50000 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #75 Me: Dhjetor 27, 2007, 08:05:56 MD »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #76 Me: Dhjetor 29, 2007, 11:41:00 PD »
Kush eshte (Aktore, prezantuese &..............)

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #77 Me: Janar 30, 2008, 01:21:09 MD »
Lindsay Lohan  kjo ee?:P
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #78 Me: Janar 30, 2008, 05:33:07 MD »
Jooo ehst Italiane
Ja dhe nje foto tjeter te saj

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #79 Me: Shkurt 02, 2008, 08:54:55 MD »
Elena Santarelli Vilson...dhe shume bombastik eshte...

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #80 Me: Shkurt 02, 2008, 08:56:32 MD »
hahahaaa vagabonde bravoooooooooo e  gjete. i ngjan ti ndopak kesai? ;D

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #81 Me: Shkurt 02, 2008, 09:01:27 MD »
Po mo lali, si jo?? Nr e kembes sa te asaj e kam...unaaa!!!

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #82 Me: Shkurt 03, 2008, 03:25:19 MD »
Kush esht ky ylli ne foto :)

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #83 Me: Shkurt 03, 2008, 08:19:22 MD »
Elvana Gjata? sa koti eshte veshur..
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #84 Me: Shkurt 03, 2008, 08:28:42 MD »
Jo mi, epo thashe qe shqiptare do ishte kjo, pse nuk e njoha prandaj... :-D
« Redaktimi i Fundit: Korrik 19, 2008, 11:37:12 MD nga mondiana »

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #85 Me: Shkurt 05, 2008, 11:47:11 PD »
Futeni ju nje foto, se e futa un prap ;D

Bravoo Sweet_memory e gjete ;)   (po ti i ngjan ndopak kesai?) ;D

Jashtë Linjë whity

 • sky is the limit
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 608
 • Popullariteti: -1
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #86 Me: Shkurt 13, 2008, 11:48:02 MD »
sa shume qenka zhveshur do thosha une, jo sa kot eshte veshur :D :D :D
ajo qe me shqeteson eshte c'fare thuhet ne prezencen time
sepse ne mungese mund edhe te me rrahin

Jashtë Linjë elimas

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #87 Me: Shkurt 14, 2008, 02:14:06 MD »
hahahah nuk e di  O0

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #88 Me: Gusht 11, 2008, 03:37:51 MD »
Kush eshte ky ?


I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #89 Me: Gusht 12, 2008, 03:29:16 MD »
michael phelps

po kta
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US