Autori Tema: Kush eshte ne foto??  (Lexuar 51620 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #390 Me: Tetor 08, 2010, 02:11:14 MD »
donche po kjo njihet vetem per c!c@sh mi  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Gisele

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 291
 • Popullariteti: 10
 • Vlonjatia
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #391 Me: Tetor 08, 2010, 02:33:10 MD »
 [laugh1]

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #392 Me: Tetor 08, 2010, 06:12:22 MD »
Shume e njohur nga brazili [grin1]


« Redaktimi i Fundit: Tetor 08, 2010, 06:27:51 MD nga A.E.O.N »Jashtë Linjë jose mourinho

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #393 Me: Korrik 02, 2013, 03:15:57 MD »
nuk di kush o viq e fort koka  :)