Autori Tema: Kush eshte ne foto??  (Lexuar 49866 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kush eshte ne foto??
« Me: Nëntor 12, 2007, 05:19:35 MD »
Gjeje kush eshte ne foto :)
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 12, 2007, 10:09:36 MD »
Gjeje kush eshte ne foto :)

julia roberts ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 12, 2007, 10:37:52 MD »
mua ne fillim mu duk si Sandra Bullock

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 12, 2007, 10:39:36 MD »
vetem nga buzeqeshja mendoj se eshte julia mgjt vetem angel girl e konfirmon ;)
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #4 Me: Nëntor 12, 2007, 10:40:49 MD »
E gjete gotika  ;D
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 13, 2007, 02:02:24 MD »
Kur nuk din ti qe e ke futur si ta di un (hahaa)

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 13, 2007, 06:12:09 MD »
si fytyre e pame po spo me kujtohet emriJashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #7 Me: Nëntor 13, 2007, 06:57:40 MD »
Secondo me ? un ''richione'' (po apo jo)

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #8 Me: Nëntor 13, 2007, 09:40:43 MD »
Jo vilson nuk e ke gjetur.
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë BeBe-GaL

 • VLoNJaTe
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 28
 • Popullariteti: -1
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #9 Me: Nëntor 13, 2007, 09:47:54 MD »
GJEJENI KETE SEKSON, KUSH ESHTE? :D
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 13, 2007, 09:53:03 MD nga BeBe-GaL »
"Every beauty which is seen here below by persons
of perception resemble more than anything else that celestial
source from which we all are come...."
-Michelangelo (1475-1564)

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #10 Me: Nëntor 14, 2007, 05:43:28 MD »
Eshte Beckam ish futbollisti i Manchesterit

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #11 Me: Nëntor 14, 2007, 10:33:51 MD »
E GJETE! Ai eshte 100%  ;)...E NJOH DHE UNE KETE SEKSIN, AI ESHTE ;)

Tani gjeni kete tjetren:
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #12 Me: Nëntor 14, 2007, 10:39:11 MD »
 Si Sarah  Michelle Gellars me duket  ee piccola apo jam gabim ??
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #13 Me: Nëntor 14, 2007, 10:40:39 MD »
Si Sarah  Michelle Gellars me duket  ee piccola apo jam gabim ??

Jo, nuk eshte ajo angel_girl.
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Kush eshte ne foto??
« Pergjigju #14 Me: Nëntor 15, 2007, 09:07:56 MD »
eshte ajo qe luan ne filmin save the last dance?