Autori Tema: ILUZION......  (Lexuar 5126 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
ILUZION......
« Me: Qershor 16, 2008, 10:56:38 MD »SHIH NE TRE PIKAT  EVOGLA NE QENDER

QENDRO PA I HEQUR SYTE RRETH 30 SEKONDA
PASTAJ HIDHI SYTE NE NJE MUR MUNDESISHT TE BARDHE PO DHE TJETER NGJYRE FUNKSIONON
NJE RRETH DO TE SHFAQET PASTAJ  ;) :o :o :o :o
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
ILUZION......
« Pergjigju #1 Me: Qershor 17, 2008, 05:14:46 MD »
eshte e vertet eshte  me del fytura e jezus krishtit
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
ILUZION......
« Pergjigju #2 Me: Qershor 17, 2008, 05:33:58 MD »
Une pashe Pamela anderson...

Nuk me doli asgje ne mure, pervec murit  ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
ILUZION......
« Pergjigju #3 Me: Qershor 17, 2008, 05:40:10 MD »
Une pashe Pamela anderson...

Nuk me doli asgje ne mure, pervec murit  ;)

luxsor shikoje mire 30sekonta ku jane tre pikat
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
ILUZION......
« Pergjigju #4 Me: Gusht 06, 2008, 04:48:28 MD »
hhahahhahahahaaaaa kasemo
ka te drejte luxor dhe mua me doli brandon lii hahhahahahahhahahahahaaaaaa :P :P :P ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
ILUZION......
« Pergjigju #5 Me: Gusht 13, 2008, 11:13:11 MD »
Aty normalisht duhet te dali imazhi i Jezusit...

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
ILUZION......
« Pergjigju #6 Me: Gusht 13, 2008, 11:55:01 MD »
QYQA  RI KLONEEEEEE, ;D PO  ATE  GJETE  RI.

MA  KA  BO  CUNI  NJIHER  E  M'BONI  ME  FIKSIME. :o  :o

NUK  M'IKTE  SURRATI  I  JEZUSIT  PER  GJYS  ORE RRJESHT NGA  TURINI  IM ;D ;D

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
ILUZION......
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 28, 2010, 11:41:53 PD »
Levizin apo jo?


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
ILUZION......
« Pergjigju #8 Me: Mars 05, 2010, 06:47:29 MD »SHIH NE TRE PIKAT  EVOGLA NE QENDER

QENDRO PA I HEQUR SYTE RRETH 30 SEKONDA
PASTAJ HIDHI SYTE NE NJE MUR MUNDESISHT TE BARDHE PO DHE TJETER NGJYRE FUNKSIONON
NJE RRETH DO TE SHFAQET PASTAJ  ;) :o :o :o :o

Negativi i fotos se Jezu Krishtit  [smiley1]

Jashtë Linjë NexT

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 63
 • Popullariteti: 0
 • RespecT
ILUZION......
« Pergjigju #9 Me: Prill 05, 2013, 03:01:44 MD »SHIH NE TRE PIKAT  EVOGLA NE QENDER

QENDRO PA I HEQUR SYTE RRETH 30 SEKONDA
PASTAJ HIDHI SYTE NE NJE MUR MUNDESISHT TE BARDHE PO DHE TJETER NGJYRE FUNKSIONON
NJE RRETH DO TE SHFAQET PASTAJ  ;) :o :o :o :ointeresante ... edhe se mua mu deshen me shume se 30 sec
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.

Jashtë Linjë NexT

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 63
 • Popullariteti: 0
 • RespecT
ILUZION......
« Pergjigju #10 Me: Prill 05, 2013, 03:03:43 MD »
Levizin apo jo?
nuk levizin fare... po ta shikosh nga shume afer e dallon me mire
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.