Autori Tema: I/e pare....i/e fundit .....  (Lexuar 11235 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
I/e pare....i/e fundit .....
« Pergjigju #45 Me: Maj 18, 2009, 08:30:59 MD »
jo shume

Sa e kompletuar je ne jete???

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
I/e pare....i/e fundit .....
« Pergjigju #46 Me: Prill 06, 2010, 02:43:22 MD »
80 %

Ne ajer apo ne toke?

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
I/e pare....i/e fundit .....
« Pergjigju #47 Me: Tetor 21, 2014, 05:18:51 MD »
Ne toke.

Si quhet forumi yt i pare ?